INHOUSE semináre

Individuálne školenia pripravené podľa požiadaviek zákazníkov

Práca v dnešnom rýchlo sa meniacom obchodnom prostredí si vyžaduje neustále vzdelávanie a adaptáciu. Pre firmy, ktoré chcú rásť a prosperovať, je kľúčové mať dobre vzdelaný a dobre pripravený tím. Jedným zo spôsobov ako dosiahnuť tento cieľ sú firemné školenia.

Takéto školenia nie sú len investíciou do zamestnancov, ale aj do budúcnosti firmy. Pomáhajú zlepšiť produktivitu, zvýšiť spokojnosť zamestnancov a poskytnúť konkurenčnú výhodu. Pre tieto dôvody by mali byť firemné školenia neoddeliteľnou súčasťou stratégie rozvoja každej úspešnej firmy.

Ak potrebujete prispôsobiť obsah akéhokoľvek školenia vašim potrebám alebo preškoliť väčší počet zamestnancov priamo vo vašej firme, inhouse školenie je pre vás ideálnym riešiením. Vyberte si z už pripravených tém alebo nám napíšte svoje predstavy na hana.cerna@dashofer.sk a my pripravíme školenie presne podľa vašich predstáv.

AKO TO CELÉ PREBIEHA?

1. Analýza vzdelávacích potrieb

Streteme sa s vami a na základe vašich požiadaviek vyberieme vhodného lektora. S odborníkom v danej oblasti budete môcť konkrétne diskutovať o tom, čo je pre vás dôležité a čo vás trápi. Disponujeme rozsiahlou databázou lektorov, ktorí sú experti vo svojom obore. Za 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme skutočne nadobudli prax a skúsenosti v analýze vzdelávacích potrieb. 

2. Návrh inhouse školenia

Každé jedno školenie organizujeme na mieru podľa potrieb klienta. Navrhmeme vám obsah a štruktúru školenia, vytvoríme ideálny model vzdelávania a prispôsobíme ho vašim potrebám. Vieme vám pripraviť krátku konzultáciu, celodenný workshop alebo nastaviť dlhodobý proces tréningov.

3. Realizácia školenia

Školenie vám vieme pripraviť online formou alebo prezenčne v priestoroch vašej spoločnosti. V prípade záujmu vám môžeme ponúknuť naše školiace priestory alebo zaistiť potrebné technické vybavenie (projektor, flipchart) a občerstvenie pre účastníkov. Na školenie zabezpečíme potrebné materiály.

4. Spätná väzba je pre nás dôležitá

Pri každom školení sa snažíme zistiť, či splnilo to, čo ste od neho očakávali. Umožňuje nám to zlepšovať naše školenia a prispôsobovať ich potrebám klientov. Vaše hodnotenie nám poskytuje cenné informácie o tom, čo bolo úspešné a čo by sme mohli vylepšiť, aby sme vám mohli poskytnúť ešte lepšiu službu.

Inšpirujte sa témami inhouse školení, ktoré máme pripravené:

ODBORNÉ TÉMY:

SOFT SKILLS ŠKOLENIA:

Ak máte aj vy tip na tému, ktorú by ste potrebovali preškoliť, dajte nám vedieť a radi si s vami prejdeme vaše predstavy.

Pre nezáväznú cenovú ponuku stačí, ak nám napíšte na hana.cerna@dashofer.sk, zavoláte na +421 915 692 889 alebo vyplníte dopytový formulár.

Kontaktujte nás

Input:
Zadajte prosím svoje meno
E-mail nemôže byť prázdny!
Zadajte prosím text vašej správy

Referencie

"Školenie na Zákonník práce nemusí byť vôbec nudné. Presvedčili sme sa o tom s perfektnou pani lektorkou, ktorá pre nás pripravila školenie na mieru, podala témy zaujímavým spôsobom a s príkladmi z praxe. Bolo to celé interaktívne, mohli sme sa pýtať a prebiehali diskusie.
Čo sa týka organizácie, spoločnosť zareagovala flexibilne a vyhovela všetkým našim požiadavkám. Školenie sme mali dodané takmer do týždňa, dostali sme kvalitne pripravené podklady pred školením i prezentácie následne v elektronickej podobe.
Môžem len odporúčať."

Ildikó K.
Parko Limited s. r. o.

"Ďakujeme, dozvedeli sme sa všetko, čo sme potrebovali."

Juraj S.
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR

"Zamestnancom sa on-line seminár páčil a s pani Potúčkovou boli spokojní - bola veľmi sympatická a empatická - takže ju chválime!"

Viera B.
REMING CONSULT, a.s.

"Kolegovia síce poznali samotnú prax, nakoľko sa s ňou stretávajú, ale ocenili informácie z druhej strany o fungovaní niektorých procesov, do ktorých nevidia. Vďaka tomu budú schopní lepšie si poskladať celkový obraz. Užitočné pre nich tak isto boli informácie o tom, ako je nastavené Ministerstvo a akým spôsobom sa budú ochraňovať vlastníci, aby vedeli hľadať aj alternatívne riešenia. Asi najviac rezonoval bod, že sa zamerajú na obsahovo kvalitné podávanie žiadostí a návrhov - jednoznačne pomenovať a popísať, čo sa navrhuje. Čo sa týka odbornosti a prístupu, neboli žiadne výhrady. Otázky boli zodpovedané. Žiaľ, s niektorými vecami nedokáže pohnúť ani p. Kán."

Richard T.
Orange Slovensko, a.s.

"Celkovo sme boli veľmi spokojní so školením ako aj s lektorkou. Pani lektorka bola veľmi ústretová, problematiku vysvetlila bez problémov a hlavne jednoducho, kde neboli nadnesené skutočnosti - čo bol aj cieľ z mojej strany. V prípade opätovného skolenia už s reálnymi príkladmi budem rada opätovne spolupracovať s Vašou spoločnosťou ako aj s pani lektorkou."

Michaela J.
LOWA PRODUCTION s.r.o.

"Rovnako by som sa chcela poďakovať aj za celú spoluprácu, veľmi príjemný, ústretový a ochotný prístup zo strany Vašej spoločnosti ako aj zo strany lektorky.
Naším zamestnancom sa školenie veľmi páči, zasiahlo podstatné témy a splnilo ich očakávania. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti."

Veronika R.
PCA Slovakia, s.r.o.