Seminár

AKO AKTIVOVAŤ SVOJ GROWTH MINDSET alebo Ako na energy management?

Ján Dubnička

Nestrácajte čas manažovaním času. Radšej sa naučte správne používať vlastné sily a manažovať energiu.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: AKO AKTIVOVAŤ SVOJ GROWTH MINDSET alebo Ako na energy management?

Základný predpoklad „time manažmentu“ znie dobre – správne si zorganizovať rozvrh, aby sme efektívne dosiahli vytýčené ciele, profesionálne aj osobné. Plný kalendár, nekonečný zoznam povinností a poznámok však môžu byť bezvýznamné, ak sme príliš unavení, aby sme na úlohách naozaj pracovali.

Preto si radšej správne rozložte vlastné sily a energiu.  Pod „energiou“ rozumieme kapacitu, schopnosť podávať výkon. Podľa Tonyho Schwartza (2007), energia pochádza zo štyroch zdrojov človeka: tela, emócií, mysle a duše. V každej oblasti môže byť energia systematicky zvyšovaná, ako aj odčerpávaná. Ak sa neustále zaoberáme myšlienkou, ako zvýšiť svoju výkonnosť, na druhej strane by sme sa mali zaoberať aj spôsobmi, ako dopĺňať svoju energiu.

Podľa Schwartza základom je vybudovanie si istých zvykov, ktoré si zvnútorníme a stanú sa pre nás automatickými: ísť skôr spať, zakomponovanie cvičenia do svojho života, vynechanie alkoholu, zaradenie pravidelných obedov, prechádzka do práce či z práce. Ide o jednoduché rituály, ktoré môžu viesť až k zmene života, resp. spôsobiť markantnú zmenu v organizácii.

Hlavné témy:

  • Čo znamená manažovanie energie a kam zamerať svoju pozornosť
  • Ako dopĺňať energiu v jednotlivých oblastiach – telo, myseľ, emócie, duša
  • Energetický audit a kde vziať chýbajúcu energiu
  • Rastové a fixné nastavenie mysle a ako posilňovať “growth mindset“
  • Self-manažment
  • Priority manažment
  • EQ a manažovanie stresu
  • Syndróm vyhorenia a ako mu predchádzať
  • Rituály a rutiny pre rozvoj 4 energií

Komu je určený

všetkým záujemcom o danú problematiku

Harmonogram školenia: AKO AKTIVOVAŤ SVOJ GROWTH MINDSET alebo Ako na energy management?

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: AKO AKTIVOVAŤ SVOJ GROWTH MINDSET alebo Ako na energy management?

Ján Dubnička

Je komunikačný stratég, medzinárodne certifikovaný brain based coach a zakladateľ vzdelávacej spoločnosti SATISFACTORY. Venuje sa komunikačnej inteligencii a vedomej komunikácii, rozvoju lídrov a tímov. 

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.