INHOUSE semináre

Individuálne školenia pripravené podľa požiadaviek zákazníkov

Potrebujete preškoliť svojich zamestnancov a kolegov? Využite možnosť inhouse školenia, ktoré Vám pripravíme na mieru podľa vašich predstáv.

 • Miesto a termín školenia si vyberáte sami podľa vašich predstáv.
 • Obsah školenia spoločne pripravíme tak, aby čo najlepšie zodpovedal vašim požiadavkám a očakávaniam, pričom veľký priestor venujeme analýze problematiky, ktorú potrebujete prebrať.
 • Rozsah školenia a jeho formu prispôsobíme vašim požiadavkám. Môžeme pre vás pripraviť poldenné či celodenné školenie, ale aj dlhodobejší výukový program.
 • Školiť vás budú profesionáli v danej oblasti, ktorí majú rozsiahle lektorské aj praktické skúsenosti.
 • Môžete preškoliť vyšší počet zamestnancov naraz.
 • Pri výbere témy sa nemusíte orientovať len podľa našej aktuálnej ponuky, radi pre vás pripravíme seminár ušitý na mieru priamo pre vašu firmu. Disponujeme rozsiahlou databázou lektorov a školiteľov, vďaka čomu dokážeme pripraviť seminár na akúkoľvek tému.

Inšpirujte sa témami inhouse školení, ktoré sme v poslednej dobe organizovali.

 • Hedge accounting under IFRS
 • Spoločenské, environmentálne a sociálne riadenie firiem (ESG)
 • Zmeny Stavebného zákona
 • Kontroling, reporting a cenotvorba v malej firme
 • Zamestnávanie cudzincov a povinnosti zamestnávateľov
 • Ročné zúčtovanie preddavkov
 • Leadership – Vedenie zamestnancov, riešenie konfliktov, motivácia a rozvoj

Ak máte aj vy tip na tému, ktorú by ste potrebovali preškoliť, dajte nám vedieť a radi si s vami prejdeme vaše predstavy.

Pre nezáväznú cenovú ponuku stačí, ak nám napíšte na hana.cerna@dashofer.sk alebo vyplníte dopytový formulár.

Kontaktujte nás

Input:
Zadajte prosím svoje meno
E-mail nemôže byť prázdny!
Zadajte prosím text vašej správy

Referencie

"Školenie na Zákonník práce nemusí byť vôbec nudné. Presvedčili sme sa o tom s perfektnou pani lektorkou, ktorá pre nás pripravila školenie na mieru, podala témy zaujímavým spôsobom a s príkladmi z praxe. Bolo to celé interaktívne, mohli sme sa pýtať a prebiehali diskusie.
Čo sa týka organizácie, spoločnosť zareagovala flexibilne a vyhovela všetkým našim požiadavkám. Školenie sme mali dodané takmer do týždňa, dostali sme kvalitne pripravené podklady pred školením i prezentácie následne v elektronickej podobe.
Môžem len odporúčať."

Ildikó K.
Parko Limited s. r. o.

"Ďakujeme, dozvedeli sme sa všetko, čo sme potrebovali."

Juraj S.
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR

"Zamestnancom sa on-line seminár páčil a s pani Potúčkovou boli spokojní - bola veľmi sympatická a empatická - takže ju chválime!"

Viera B.
REMING CONSULT, a.s.

"Kolegovia síce poznali samotnú prax, nakoľko sa s ňou stretávajú, ale ocenili informácie z druhej strany o fungovaní niektorých procesov, do ktorých nevidia. Vďaka tomu budú schopní lepšie si poskladať celkový obraz. Užitočné pre nich tak isto boli informácie o tom, ako je nastavené Ministerstvo a akým spôsobom sa budú ochraňovať vlastníci, aby vedeli hľadať aj alternatívne riešenia. Asi najviac rezonoval bod, že sa zamerajú na obsahovo kvalitné podávanie žiadostí a návrhov - jednoznačne pomenovať a popísať, čo sa navrhuje. Čo sa týka odbornosti a prístupu, neboli žiadne výhrady. Otázky boli zodpovedané. Žiaľ, s niektorými vecami nedokáže pohnúť ani p. Kán."

Richard T.
Orange Slovensko, a.s.

"Celkovo sme boli veľmi spokojní so školením ako aj s lektorkou. Pani lektorka bola veľmi ústretová, problematiku vysvetlila bez problémov a hlavne jednoducho, kde neboli nadnesené skutočnosti - čo bol aj cieľ z mojej strany. V prípade opätovného skolenia už s reálnymi príkladmi budem rada opätovne spolupracovať s Vašou spoločnosťou ako aj s pani lektorkou."

Michaela J.
LOWA PRODUCTION s.r.o.

"Rovnako by som sa chcela poďakovať aj za celú spoluprácu, veľmi príjemný, ústretový a ochotný prístup zo strany Vašej spoločnosti ako aj zo strany lektorky.
Naším zamestnancom sa školenie veľmi páči, zasiahlo podstatné témy a splnilo ich očakávania. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti."

Veronika R.
PCA Slovakia, s.r.o.