Seminár

Základy normovania práce vo výrobe

Ing. Lukáš Richter PhD.

Objektívne normy spotreby času sú základným predpokladom na objektívnu tvorbu cenových ponúk, správne plánovanie výroby či spravodlivé odmeňovanie zamestnancov. Využitie vhodnej metodiky umožňuje identifikáciu oblastí na optimalizáciu procesov a kontinuálne zvyšovanie produktivity. Seminár je prakticky orientovaný s množstvom príkladov z rôznych projektov z našich podnikov.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Základy normovania práce vo výrobe

  • Úvod do analýzy a merania práce
  • Členenie časov
  • Norma spotreby času a jej štruktúra
  • Metódy zberu dát v praxi
  • Vyhodnocovanie časových snímok
  • Prípadové štúdie a príklady
  • Diskusia a otázky

Komu je určený

Seminár je určený normovačom, priemyslovým inžinierom a špecialistom na produktivitu, technológom, plánovačom, vedúcim vo výrobe.

Harmonogram školenia: Základy normovania práce vo výrobe

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Základy normovania práce vo výrobe

Ing. Lukáš Richter PhD.

Špecializuje sa na zvyšovanie produktivity firiem, LEAN manažment a nepretržité zlepšovanie KAIZEN. Klientmi sú spoločnosti bez rozdielu odvetvia, ktorí nie sú zmierené s neefektívnosťou svojich procesov. Ťažiskom jeho aktivít sú okrem školení konkrétne projekty zmien s merateľnými prínosmi priamo v tíme zákazníka. Za 12 rokov praxe pomáhal už viac…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.