Hodnotenie a referencie

Kvalita seminárov je pre nás veľmi dôležitá. Každý rok preškolíme tisíce účastníkov na stovkách vzdelávacích akcií. Vďaka nim získavame pravidelnú spätnú väzbu a môžeme naše kurzy neustále zlepšovať.

Ako semináre vidia naši účastníci?

Online konferencia: Povinnosti, kontroly, pokuty a novinky z oblasti GDPR

Konečne školenie, ktoré je zaujímavé, školiteľka vie zaujať, je zanietená a vie, o čom hovorí... Som spokojná. Aj po organizačnej a technickej stránke je to OK. Posielam pochvalu. Prajem vám šťastnú ruku na školiteľov, dobrý nos na zaujímavé témy a prednášky.

Online certifikovaný kurz: Špecialista DPH

Online kurz som absolvovala prvýkrát. Som však milo prekvapená a maximálne spokojná. Čo sa týka obsahu školenia, perfektne a dá sa povedať „po lopate“ vysvetlený zákon. Nemôžem zabudnúť ani na služby Verlagu. Je vidieť, že spokojnosť zákazníka je na prvom mieste.

Online konferencia: ENVIRO konferencia 2020

Ďakujem za zaslanie záznamu a ponuky ďalších konferencií. Spojenie bolo v poriadku, takže nemôžem hlásiť žiadne technické problémy. Prajem vám, aby sa vám aj naďalej darilo uskutočňovať podobné úspešné konferencie.

Inhouse seminár pre spoločnosť Tesco, lektorka: Júlia Pšenková

Spätná väzba z našej strany je veľmi pozitívna, pani Julka bola neskutočne sympatická a školenie bolo vyslovene podľa našich predstáv. Podrobné informácie; priniesla príklady a dokázala udržať pozornosť ľudí až do konca. Takže ďakujeme moc! :)
S pozdravom
Rebeka

Vaše skúsenosti s našimi vzdelávacími kurzami

Podeľte sa s nami o svoju skúsenosť. Uvítame akýkoľvek podnet a ďakujeme za každý názor.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15765/B
IČO: 35730129