Seminár

ChatGPT - využitie vo verejnej správe

Martin Spano

Získajte cenné informácie o možnostiach využitia Chat GPT vo verejnej správe. Lektor Martin Spano vám zodpovie na otázky: Ako presne integrovať jazykový model ChatGPT do existujúcich systémov verejnej správy? Aké sú konkrétne príklady úspešného využitia ChatGPT vo verejnej správe v oblasti služieb pre občanov, interných operácií a komunikácie? V ktorých oblastiach verejnej správy je integrácia ChatGPT najvýhodnejšia a prečo? Ako optimalizovať výstup z ChatGPT, aby vyhovoval špecifickým potrebám verejnej správy? Aké osvedčené postupy a stratégie existujú pre efektívne využitie ChatGPT v rôznych scenároch verejnej správy?

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: ChatGPT - využitie vo verejnej správe

 • Ako integrovať ChatGPT do verejnej správy: V tomto module budeme diskutovať o technických aspektoch integrácie ChatGPT do existujúcich systémov verejnej správy.
 • Konkrétne príklady použitia ChatGPT vo verejnej správe: Prezentovať budeme príklady úspešného využitia ChatGPT v rôznych oblastiach verejnej správy, vrátane služieb pre občanov, interných operácií a komunikácie.
 • Ktoré oblasti verejnej správy dokážu z integrácie ChatGPT najviac profitovať: Identifikujeme oblasti, kde by mohla byť automatizácia pomocou ChatGPT najúčinnejšia.
 • Ako optimalizovať výstup z ChatGPT: Ukážeme vám prácu s ChatGPT pre konkrétne úlohy a požiadavky vo verejnej správe.
 • Praktické rady a tipy pri zaobchádzaní s ChatGPT: Zdieľame osvedčené postupy a stratégie pre efektívne využitie ChatGPT v rôznych scenároch.
 • Aké ďalšie jazykové modely môžu vo verejnej správe výrazne zvýšiť produktivitu: Pozrieme sa na ďalšie dostupné jazykové modely a ich potenciálne využitie vo verejnej správe.
 • Čo prinesú ďalšie verzie ChatGPT a umelá inteligencia už v najbližšej dobe a v dohľadnej budúcnosti: Priblížime sa k budúcim trendom v oblasti umelých inteligencií, ktoré by mohli ovplyvniť verejnú správu.
 • Ako pripraviť verejnú správu na zmeny súvisiace s prudkým nástupom disruptívnych technológií: Diskutujeme o stratégiách a príprave pre digitalizáciu a automatizáciu procesov vo verejnej správe.

Komu je určený

všetkým záujemcom o danú problematiku

Harmonogram školenia: ChatGPT - využitie vo verejnej správe

09:30 – 10:00  registrácia účastníkov
10:00 – 11:30  prednáška


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Výhody pre Vás

Kvalitné podklady

Získate špičkové pracovné materiály spracované od našich lektorov.

Odpovede od lektora

Získate odpovede na svoje otázky k téme seminára. Môžete ich položiť priamo lektorovi počas školenia, alebo ich môžete zaslať vopred mailom pred, alebo po školení.

Individuálny prístup

Nasmerovanie na konkrétny problém, individuálny prístup a prepojenie na prax.

Lektori z praxe

Lektori Vás nasmerujú na konkrétne riešenia, ktoré viete aplikovať vo vašej každodennej praxi.

Online prenos
 • Webinár si môžete pustiť kdekoľvek, na akomkoľvek zariadení, stačí pripojenie na internet a slúchadlá.
 • Nemusíte nič inštalovať, stačí pripojiť sa na naše stránky a my vás prevedieme potrebným nastavením. Odkaz vám zašleme deň pred konaním a tiež hodinu pred začiatkom webinára.
 • Garantujeme vám plnú technickú podporu pred aj počas prenosu - telefonicky, e-mailom alebo pomocou on-line chatu. Nemusíte mať žiadne technické zručnosti.
 • Na prenos používame špičkové vybavenie a intuitívne streamovacie prostredie.
 • Počas školenia môžete lektorovi položiť otázku prostredníctvom chatu.
 • Ušetríte čas a náklady na dopravu.
Malé skupinky

Školenie realizujeme v malých skupinách, kde dbáme na bezproblémovú interakciu účastníkov spolu s lektorom.

Lektor školenia: ChatGPT - využitie vo verejnej správe

Martin Spano

Martin Spano je populárny informatik, ktorý sa zaoberá umelou inteligenciou. Prednáša o nej na konferenciách a popularizuje ju na sociálnych sieťach a v TV. Za jeho činnosť ho Ministerstvo hospodárstva nominovalo na najvyššie vedecké ocenenie „Cena za vedu a techniku“. ChatGPT sa pre neho stal vysnívaným AI pomocníkom, bez ktorého si už nevie…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.