Konferencia:
Nové trendy v získavaní zamestnancov - ako nájsť a udržať kvalitného človeka – 2.ročník

Trvanie konferencie: 1-dňová konferencia

Základné informácie

Účastnícky poplatok: 199 - EUR bez DPH, , zahŕňa pracovné materiály, občerstvenie počas celej doby konferencie a plnohodnotný obed.

Doba trvania: 1-dňový praktický seminár, trvanie 8.30-15.00

Téma

2. ročník konferencie venovaný problematike získavania zamestnancov ale i tomu, ako zamestnancov vo firme udržať. Cieľom konferencie je poukázať na najčastejšie problémy a chyby pri vyhľadávaní, výbere a prijímaní zamestnancov. Budeme hovoriť o trendoch, nových metódach, ktoré fungujú pri získavaní vhodných zamestnancov. Vynikajúci tím lektorov a prednášky doplnené o praktické workshopy!

termín

Najbližší termín: 5.2.2020

Program konferencie

Program konferencie aktuálne pripravujeme s lektormi. Mená lektorov a program konferencie budú v najbližšom čase zverejnené na stránke.

Máte otázky k tejto konferencii?

Radi Vám pomôžeme!

Input:

Sprievodný program

MARY KAY

mary kay

Tombola

tombola

Popis

2. ročník konferencie venovaný problematike získavania zamestnancov ale i tomu, ako zamestnancov vo firme udržať. Cieľom konferencie je poukázať na najčastejšie problémy a chyby pri vyhľadávaní, výbere a prijímaní zamestnancov. Budeme hovoriť o trendoch, nových metódach, ktoré fungujú pri získavaní vhodných zamestnancov. Vynikajúci tím lektorov a prednášky doplnené o praktické workshopy!

Kontaktná osoba

Dana Jánošíková
dana.janosikova@eseminare.sk
02/33 00 52 28

Cieľová skupina

Konferencia je určená personalistom, mzdárom, konateľom, majiteľom.

Lektori

Mgr. Lenka Bílková

Mgr. Lenka Bílková

Viac ako 20 rokov sa špecializuje predovšetkým na manažérske zručnosti a individuálne koučovanie. Viedla dlhodobé projekty napríklad pre spoločnosti ČSSZ, VZP, OMV, Ford, ŠKODA AUTO, LBBW Bank, Českú sporiteľňu. Je držiteľkou niekoľkých medzinárodných certifikátov v oblasti koučovania. Štrnásť rokov bola riaditeľkou a zároveň konateľkou súkromnej firmy, má bohaté skúsenosti s vedením ľudí v top manažérskej pozícii. Lenka o sebe hovorí, že bola ako Edison a našla snáď všetky spôsoby, ako to pri vedení ľudí nerobiť, pred tým, ako objavila jeden jediný spôsob, ktorý naozaj zafungoval.

Vo svojom voľnom čase tancuje flamenco, miluje intuitívne cestovanie a ľudské príbehy.

Jej energia je nákazlivá a dokáže nadchnúť.

Ivana Brutenič

Ivana Brutenič

Ivana pred dvanástimi rokmi, počas štúdia na Ekonomickej univerzite, založila konzultačnú spoločnosť EXACT RECRUITMENT a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.sk. 

Má 16 ročnú prax v oblasti výberov. Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych LinkedIn stratégií, vedie LinkedIn workshopy a prednášky. Neustále prináša novinky v oblasti LinkedInu v médiách. Jej články ste videli v médiách Forbes, Trend, Sme, Profit, Instore, Hospodárske noviny. Zisk Manažment a iných. Získala ocenenie Najlepší prejav lektora podľa hodnotení účastníkov školení MVA.

Študovala Obchod a Marketing, je doktorkou ekonomických vied. Vo svojich LinkedIn službách kombinuje zručnosti vyhľadávania, s obchodnými a marketingovými znalosťami a vzdelaním. V roku 2017 sa stala odborným garantom a organizátorom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.  

LinkedIn profil: https://www.linkedin.com/in/ivanabrutenic/

Kristína Kováčiková

Kristína Kováčiková

Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT a zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.sk . Pomáha klientom na celom Slovensku budovať značku a dosahovať výsledky prostredníctvom top nástroja na vyhľadávanie zamestnancov a B2B biznis – LinkedInu. Je odborným garantom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

Vyštudovala Ekonomickú univerzitu, kde získala titul PhD. Pôsobila v nadnárodnej konzultačnej spoločnosti Accenture, v medzinárodnej automotive spoločnosti Mercedes a v jednej z najlepších online reklamných agentúr na trhu Zaraguza. Špecializuje sa na vyhľadávanie na LinkedIne, employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. Klientom pomáha trénovať kreativitu a pozerať sa na ich aktivity na LinkedIne z iného uhla pohľadu. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.  

LinkedIn profil: https://www.linkedin.com/in/kovacikovakristina/

Martin Vlčko

Martin Vlčko

Člen predstavenstva a finančný riaditeľ

V roku 2005 ukončil vysokoškolské štúdium odboru Ekonomika a riadenie podniku / Malé a stredné podniky na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Jazykové a pracovné znalosti si zdokonaľoval na pobytoch v USA a Škótsku. Pracoval v spoločnosti KIA Motors Slovakia v Tepličke nad Váhom. Do spoločnosti SOFTIP nastúpil v roku 2007 ako ekonóm so zameraním na controlling.

Od roku 2012 pôsobí v SOFTIPe ako finančný riaditeľ zodpovedný za riadenie ekonomiky a hospodárskej správy, vnútorný informačný systém, ľudské zdroje a marketing. Zároveň zastáva pozíciu Zmocnenca pre Integrovaný manažérsky systém. Aktívne podporuje nasadzovanie najnovších technológií a inovácií do interného používania firmy.

Martina Pfuntnerová

Martina Pfuntnerová

Doposiaľ som si v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov odkrútila viac ako 8 rokov. Aktuálne vediem v personálno poradenskej spoločnosti SYNERGIE divíziu recruitment & executive search so zameraním na pozície stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z oblasti IT, výroby, logistiky,obchodu, marketingu a HR.

Klientom radím, ako získať a udržať si zamestnancov. Počas svojej praxe som stretla taktiež množstvo kandidátov, vďaka čomu dobre poznám ich motívy pre zmenu a výber budúceho zamestnávateľa. Mojou najväčšou snahou je prepájať tieto dva svety lebo nič nie je väčším zadosťučinením ako spokojný kandidát a spokojný klient.

Na ľudoch si najviac cením, ak idú naplno s dobrým úmyslom.

Vyštudovala som Ekonomickú univerzitu, ktorú som ukončila titulom PhD. Svoje doterajšie skúsenosti rada odovzdávam ďalej formou workshopov a prednášok pre študentov, HR komunitu ale aj širšiu verejnosť.

Michal Batis

Michal Batis

Už 10 rokov sa naplno venuje recruitmentu. Jeho meno sa spája najmä so značkou Grafton (Branch Manager, Grafton, Slovakia, s. r. o.). Po kariére konzultanta sa začal venovať riadeniu tímov a procesov v recruitment organizácii. V súčasnosti  vedie Bratislavskú pobočku Graftonu. Jeho Bratislavský tím sa venuje hlavne oblastiam ako Engineering, Finance, SSC a IT.  V posledných rokoch sa intenzívne venuje novým trendom v nábore zamestnancov a neustále hľadá nové spôsoby ako sa prispôsobiť meniacemu sa trhu práce. Jeho silnou stránkou je time management a schopnosť efektívne riadiť procesy a ľudí. Riadi sa mottom: „Zamestnanci sú vždy na prvom mieste. Spôsob akým sa staráte o svojich zamestnancov je spôsob akým sa oni postarajú o Vašich klientov“

Monika Stehlíková

Monika Stehlíková

Zakladateľka značky BodyTalks (www.bodytalks.sk) a autorka metodiky BodyTalks „Vedomá reč tela“ a knihy Tajomstvo reči tela je charizmatická žena, ktorá zvedomila reč tela na Slovensku. Základom tejto unikátnej metodiky je vedomá práca s pohybom. Monika Stehlíková je výrazná osobnosť, podnikateľka, konzultantka, mentorka, mama a manželka. Viac ako 20 rokov prepája svoju vášeň pre tanec a vitalitu so svojou odbornosťou psychologičky, psychoterapeutky a pohybovej analytičky. Spolupracuje s časopismi Forbes, HNonline, Zisk, FIT štýl, Harmónia, Fitshaker a mnohými ďalšími, objavuje sa na televíznej obrazovke Markízy a RTVS ako odborníčka na reč tela.

Časový harmonogram

Termíny a prihlásenie - Nové trendy v získavaní zamestnancov - ako nájsť a udržať kvalitného človeka – 2.ročník

Miesto
Dátum
Lektor
Cena
Prihlásiť sa
  • 5.2.2020
  • 199,00 EUR + DPH
Input:

Ešte sú k dispozícii voľné miesta.
K dispozícií je už len obmedzený počet miest.
Tento termín je žiaľ vypredaný.
Garancia termínu.

Fotogaléria

Video

Konferencia Nové trendy v získavaní zamestnancov v Bratislave

Záznam

Video

Lektorky Ivana a Kristína o svojej prednáške

Záznam

Video

Lektork Martin Vlčko o svojej prednáške

Záznam

Video

Lektorka Monika Stehlíková o svojej prednáške

Záznam

Video

Lektorka Martina Pfundtnerová o svojej prednáške

Záznam

Video

Konferencia Zamestnávanie cudzincov z tretích krajín v Bratislave

Záznam

Video

Konferencia Zamestnávanie cudzincov z tretích krajín v Nitre

Záznam

Video

Konferencia Zamestnávanie cudzincov z tretích krajín v Košiciach

Záznam

Partneri

Organizátori

   

Partneri

softip

grafton       synergie

exact       marykayBodytalks

        

 

Mediálny partner