Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Eva Šnircová

23 rokov som pôsobila v korporátnych spoločnostiach. Súčasťou mojej práce manažéra bolo neustále objavovanie potenciálu a aplikácia zmien do praxe. Vďaka tomu sa stal change management a talent manažment mojou vášňou.

Strávila som roky zbieraním skúseností, rôznych postupov a stratégií. Ako manažéra zmeny ma vždy zaujímalo, ako rýchlo a efektívne dosiahnuť úspech v oblasti, ktorú som riadila, cez správny manažment ľudí. Mám overené v praxi, že keď zavediete do svojho života stratégie, ktoré vás mentor naučí, môžete okamžite a výrazne zmeniť svoje výkony.

Preto som sa po mojej úspešnej kariére v korporátnom riadení rozhodla pre vlastnú prax konzultanta. Už štvrtý rok úspešne budujem svoju značku s konzultantskou praxou biznis mentora a kariérneho poradcu.

Z pozície kariérneho poradcu vytváram support pre kandidátov, ktorí si hľadajú prácu. Venujem sa tiež tým, ktoré pracujú na svojom kariérnom postupe rozvojom zručností.

Z pozície biznis mentora sa venujem mnanažérom pre rozvoj ich manažérskych zručností, resp. firmám pri nastavovaní manažérskych nástrojov pre efektívne riadenie a klientom, ktorí sa rozhodli pre budovanie vlastného biznisu.

Zmyslom mojej práce je inšpirovať ostatných, ako vďaka novým zručnostiam a efektívnym nástrojom posúvali hranice možností ďalej.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129