Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Monika Prigancová

Viac ako 20-ročná manažérska prax na nej zanechala stopu – skúsenosti s prácou s ľuďmi, komunikácia, riešenie projektov, motivovanosť a angažovanosť.

Niečo sa darilo, v niečom sa učila na vlastných chybách. Dôležité je, že dokázala pochopiť, čo funguje a čo nie. Svoju rozlietanú a bohatú kariéru chcela pretaviť do práce s ľuďmi, ktorí sa chcú vzdelávať, pracovať na sebe, porozumieť samým sebe a následne aj svojmu okoliu. Spája princípy s príkladmi zo života, čo vie byť zaujímavý a podnetný moment pri diskusiách. 

Ako konzultant, lektor a kouč sa venuje rozvoju ako osobnostnému, tak aj skupinovému a to hlavne v oblastiach leadershipu, firemnej kultúry a efektívnej komunikácii. Ako certifikovaný kouč (biznis koučing ako aj tímový koučing) má blízko k vytváraniu tvorivej atmosféry a hľadaniu riešení pri vytváraní vízie a stratégie tímov.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese hana.cerna@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15765/B
IČO: 35730129