Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Marek Kopanický

Marek Kopanický je senior konzultantom odboru investičných projektov Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO). Študoval hospodársku diplomaciu na Ekonomickej univerzite v Bratislave (Ing.) a medzinárodné politické a ekonomické štúdiá na Karlovej univerzite v Prahe (M.A).

Počas svojho už takmer štvorročného pôsobenia v SARIO pomohol viacerým spoločnostiam etablovať sa na Slovensku, vrátane výrobných prevádzok, centier zdieľaných služieb, IT a technologických centier. Spolu so svojimi kolegami poskytuje investorom konzultačné služby v oblasti investičnej pomoci, R&D superodpočtu, vyhľadávaní vhodnej lokality, partnerov, dodávateľov a pod. Na odbore sa spolu s kolegami venuje aj administrácií procesov v zmysle nariadenia vlády č. 269/2022, ktoré významne uľahčuje relokáciu vysokokvalifikovaných pracovníkov z tretích krajín na Slovensko.

 

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15765/B
IČO: 35730129