Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Ing. Peter Bílik

Pracuje v spoločnosti ANASOFT na pozícii Smart Industry Solution Designer. ANASOFT je softvérová spoločnosť s takmer tridsaťročnou tradíciou a patrí medzi 10 najväčších softvérových domov na Slovensku.

Od roku 2003 sa venuje technologickým inováciám v priemysle a analýze a optimalizácii logistických a výrobných procesov predovšetkým vo vzťahu k digitalizácii a automatizácii. Podieľal sa na medzinárodných projektoch digitálnej transformácie a automatizácie, z ktorých viaceré získali ocenenia za inovatívnosť (Ocenenie LOG-IN: Projektová inovácia roka, Schnellecke Innovation Award, Porsche Supplier Award).

Je spolutvorcom Smart Industry systému EMANS, ktorý je vystavaný na princípoch a technológiách konceptu Industry 4.0, medzi ktoré patrí Internet vecí (IoT) a Internet služieb (IoS), digitálne dvojčatá, kyberneticko-fyzikálne produkčné systémy (CPPS), veľké dáta a umelá inteligencia (AI).

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese hana.cerna@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15765/B
IČO: 35730129