Konferencia

"Veľká" novela verejného obstarávania od 1.7.2024 a jej dopady na prax

JUDr. Juraj Tkáč PhD., Ing. Ivana Hodošiová

Novela zákona o verejnom obstarávaní prináša od 1.7.2024 niekoľko kľúčových opatrení.

Odbúra zbytočné komplikácie a uľahčí život obstarávateľom?

 

  • Ako novela zákona o verejnom obstarávaní v praxi rozviaže ruky obstarávateľom?
  • Prinesie zrýchlenie procesov?
  • Zachráni zákon niektoré samosprávy?
  • Ako upravuje pokuty?
  • Ako sa zmenia limity pre jednotlivé postupy verejného obstarávania?

 

Odpovede Vám prinesieme počas odbornej online konferencie, kde Vám náhľad poskytnú odborníci z praxe:  JUDr. Juraj Tkáč a Ing. Ivana Hodošiová.

 

Ceny sú uvedené bez DPH.

6.6.2024

8.30 - 15.00

ONLINE

199 EUR

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

Harmonogram

Komu je určený

Konferencia určená pre záujemcov a uchádzačov o verejné obstarávanie, osoby pripravujúce žiadosti o účasť, ponuky, návrhy; osoby zostavujúce žiadosti o nápravu a námietky pre záujemcov, uchádzačov či účastníkov.

Partneri

Organizátor konferencie

 

  

Miesto konania

ONLINE PRENOS

Lektori

JUDr. Juraj Tkáč PhD.

Juraj Tkáč je spoluzodpovedný za oblasť verejného obstarávania. Je spoluautorom publikácií Zákon o verejnom obstarávaní – komentár, Zákon o verejnom obstarávaní – veľký komentár, spoluautorom publikácií Judikatúra Súdneho dvora EÚ vo veciach verejného obstarávania a Judikatúra vo veciach ochrany osobných údajov, autorom monografie Aplikácia FIDIC…

Ďalšie semináre lektora

Ing. Ivana Hodošiová

Špecialistka na verejné obstarávanie so zameraním na energetiku, životné prostredie a rozvoj regiónov. Je autorkou mnohých interných smerníc v oblasti obstarávania pre verejných obstarávateľov a obstarávateľov. Aktuálne sa venuje poradenskej činnosti a kombinácii interného nákupu a verejného zadávania zákaziek.

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/sem_k127/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.

Termíny a miesto konania

6.6.2024

ONLINE

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.