Seminár

Trendy v účtovníctve: tipy, ako obstáť v nových technológiách

Robert Soudný, Lucia Lacková

Webinár je určený pre profesionálov v oblasti účtovníctva a finančného riadenia, ktorí chcú zostať krok pred novými technologickými trendmi a využiť ich vo vlastnom podnikaní.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Trendy v účtovníctve: tipy, ako obstáť v nových technológiách

Počas webinára sa budeme venovať kľúčovým technologickým trendom v oblasti účtovníctva a financií, ako je automatizácia, umelá inteligencia, cloud a ďalšie.

Získate konkrétne tipy a stratégie, ako tieto technológie integrovať do svojej účtovnej praxe a zvýšiť tak efektivitu, presnosť a konkurencieschopnosť vášho podniku.

Naši odborníci vám predstavia best practice prístupy, ktoré vám pomôžu využiť potenciál nových technológií. Okrem toho sa budeme zaoberať aj otázkou, ako sa pripraviť na budúcnosť účtovníctva a financií, aby ste boli pripravení na ďalšie technologické inovácie.

Pripojte sa k nášmu webináru a získajte užitočné rady a znalosti, ktoré vám pomôžu obstáť v nových technológiách a udržať vaše účtovné procesy na špičkovej úrovni.

 

Komu je určený

Tento webinár je ideálny pre účtovníkov, finančných riaditeľov a manažérov, ktorí hľadajú cestu k úspešnému budúcemu účtovníctvu.

Harmonogram školenia: Trendy v účtovníctve: tipy, ako obstáť v nových technológiách

HARMONOGRAM:

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 10:30 - prednáška

*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Trendy v účtovníctve: tipy, ako obstáť v nových technológiách

Robert Soudný

Robert Soudný je spoluzakladateľom a CEO technologického startupu wflow, ktorý založil v roku 2018 spoločne so svojimi priateľmi a bývalými kolegami. Nápad vyvíjať vlastnú technológiu, ktorá by uľahčila každodennú prácu s účtovnými dokladmi vzišla z jeho dlhoročnej kariéry na pozíciách účtovného a finančného manažéra. Spoločne so svojim tímom…

Ďalšie semináre lektora

Lucia Lacková

Lucia sa dlhodobo pohybuje vo svete financií a účtovníctva. Má skúsenosti z korporátnych financií napríklad zo spoločnosti Avast Software alebo Carrier Refrigeration. Vo wflow pôvodne začínala na pozícii business developmentu a neskôr sa presunula na pozíciu Partnership managera. Dnes spolu s partnermi ale aj klientmi rieši rôzne typy spoluprác,…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.