Seminár

Školenie prvej pomoci pre firmy

Mgr. Andrea Stískalová, Dipl. s.

Vedeli ste o tom, že každý máme moc poskytnúť poMOC a vo veľkej miere aj povinnosť pomôcť druhému v núdzi, hlavne keď ide o zdravie či život? Mať po boku kolegu či kolegyňu, ktorá vie, čo robiť ak sa stane náhly stav, je k nezaplateniu.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Školenie prvej pomoci pre firmy

Harmonogram školenia: Školenie prvej pomoci pre firmy

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Školenie prvej pomoci pre firmy

Mgr. Andrea Stískalová, Dipl. s.

Andrea je inštruktorka prvej pomoci a zakladateľka firmy ABClife. K prvej pomoci a jej lektorovaniu sa dostala po dlhých rokoch praxe v nemocnici, alebo ako zdravotná sestra na klinike a ako školská sestra v škole. Inštruktorské kurzy prvej pomoci boli najlepším rozhodnutím v jej kariére. Prvej pomoci sa venuje s láskou a poznaním, že treba dávať…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.