Seminár

Novinky v právnych predpisoch o ochrane pred požiarmi

Oboznámte sa s aktuálnymi zmenami v zákone o ochrane pred požiarmi a vyhláškou o požiarnej prevencii. Oba dokumenty sú účinné už od 1.9.2015. Okrem dôležitých informácii o zmenách a novinkách v tejto oblasti sa dozviete aj užitočné rady ako sa s nimi efektívne vysporiadať v praxi. Vyhnite sa pokutám a buďte pripravení!

Obsahová náplň

  • Novela zákona NR SR  č. 314/2001 Z. z. o Ochrane pred požiarmi  v znení neskorších predpisov – platný od 1. 7. 2015 (účinný od 1. 9. 2015)
  • Novela vyhlášky  MV SR č. 121/2002 Z. z. o požiarnej prevencii v znení neskorších predpisov (účinná od 1. 9. 2015, predpokladaná platnosť taktiež od 1.9.2015)
  • Nové ustanovenia zákona o ochrane pred požiarmi a vyhlášky o požiarnej prevencii
  • Aktuálne povinnosti právnických a fyzických osôb na úseku ochrany pred požiarmi
  • Diskusia

Komu je určený

technikom požiarnej ochrany, špecialistom požiarnej ochrany, preventivárom požiarnej ochrany obcí, personalistom, konateľom, majiteľom a všetkým, ktorí majú o problematiku záujem

Lektor

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.