Lektor seminárov Verlag Dashöfer

JUDr. Zuzana Hložová

Zuzana je právnička a zároveň lektorka právnickej angličtiny. Popri výkone právnej praxe v advokátskej kancelárii sa dlhodobo venuje výučbe právnickej angličtiny. Kombinácia právo – anglický jazyk ju mimoriadne baví.

Je držiteľkou certifikátov právnickej angličtiny ILEC, TOLES a štátnej všeobecnej skúšky z anglického jazyka s vyznamenaním.

Bola jej udelená certifikácia TOLES tréningového centra, ktorá ju oprávňuje organizovať prípravný jazykový kurz na skúšku TOLES (Test of Legal English Skills) a taktiež zabezpečiť vykonanie skúšky TOLES.

Od roku 2016 zastrešuje vyučovanie právnickej angličtiny na Právnickej fakulte Trnavskej univerzity a vedie individuálne a skupinové kurzy právnickej angličtiny predovšetkým v advokátskych kanceláriách a právnych oddeleniach spoločností.

Je členkou spoločnosti EULETA (Európska asociácia učiteľov právnickej angličtiny), zúčastňuje sa na medzinárodných seminároch a školeniach v snahe neustále sa zdokonaľovať v tom, čo robí a využiť nadobudnuté poznatky v prospech svojich študentov.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese hana.cerna@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15765/B
IČO: 35730129