Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Tina Nekudová

Je mladá žena, ktorá pôsobí vo viacerých frontoch. Primárne sa momentálne nachádza v úlohe mentorky. Mentoruje nielen jednotlivcov, ale aj skupiny v oblasti osobného rozvoja, komunikácie a stratégie. Prichádza zo spoločnosti Microsoft, kde zastáva úlohu Technical Sales Professional, kde je zodpovedná za najväčších zákazníkov v Českej aj Slovenskej republike a za implementáciu moderných technológií v ich prostredí. Zároveň sa podieľa na vedení startupu Kulturea, kde je jej hlavnou doménou práve znalosť technológií, ale aj obchodná stratégia.

Má za sebou niekoľkoročnú skúsenosť v spoločnosti Deloitte, kde viedla tím riskovej agenndy a mala prvýkrát možnosť zapojiť sa do talentových programov pre mladé ženy. Tri odlišné svety, korporácie, startupu a živnostníka jej prinášajú jedinečnú možnosť pozrieť sa na situáciu z rôznych uhlov pohľadu. Tina sa iniciatívne zapojuje do aktivít spojených s podporou mladých žien v biznise. Spolupracovala na mnohých porjektoch, kde prednášala, alebo mentorovala a demonštrovala možnosť ich uplatnenia napr. v IT oblasti.

Vyštudovala diplomaciu, ktorá je veľmi vzdialená od technológií, ale hodí sa pri každodennom vyjednávaní. V rámci svojich sociálnych sietí sa venuje podpore mladých ľudí, ktorých motivuje hľadať svoj potenciál a rozvíjať svoju osobnosť. Tiež spája skúsených profesionálov s ambicióznou generáciou.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129