Náš tím

Zuzana Cmorejová

Zuzana Cmorejová

Manažér vzdelávania

Zuzka zabezpečuje, že naše školenia a konferencie sú vždy aktuálne a obohacujúce. Svojimi skúsenosťami v oblasti vzdelávania nám prináša inovatívne a relevantné témy, ktoré oslovujú širokú klientelu. Zuzka aktívne rozširuje svoju profesijnú sieť a získava špičkových odborníkov a rečníkov, čím zabezpečuje kvalitu nášho vzdelávania.

zuzana.cmorejova@dashofer.sk

+421 910 343 747

Dana Jánošíková

Dana Jánošíková

Organizácia podujatí a zákaznícka podpora

Danka zohráva kľúčovú úlohu v organizácii školení a poskytovaní zákazníckej podpory pre našich zákazníkov. Jej precízna a dobre premyslená práca zabezpečuje, že naše školenia sú perfektne zorganizované a účastníci sú spokojní. Danka má dar v komunikácii a vie rýchlo a efektívne riešiť otázky a potreby našich zákazníkov.

dana.janosikova@eseminare.sk

+421 905 229 752

Hana Černá

Hana Černá

Inhouse školenia a key account manažér

Hanka je špecialistka v individuálnom prispôsobovaní vzdelávacích programov pre potreby klientov. Jej úlohou sú školenia na mieru, ktoré plne vyhovujú našim klientom. Je vynikajúcim komunikátorom a vie prenášať komplexné koncepty jednoducho a efektívne.

hana.cerna@dashofer.sk

+421 915 692 889

Marianna Hučková

Marianna Hučková

Manažérka pre konferencie

Marianna sa špecializuje na organizáciu konferencií prezenčne aj online. Je kreatívna a dôkladná, vždy hľadá nové spôsoby, ako urobiť konferencie zaujímavými a interaktívnymi. Je majstrom logistiky a dokáže efektívne zvládnuť aj tie najnáročnejšie podujatia.

marianna.huckova@dashofer.sk

+421 918 333 282

Lenka Škultétyová

Lenka Škultétyová

Marketingový manažér

Lenka zodpovedá za riadenie marketingových a komunikačných aktivít spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na zvyšovanie povedomia o vzdelávacích programoch. Svojou kreativitou a analytickými schopnosťami vytvára efektívne marketingové prostredie. Rada pomôže, poradí, koordinuje marketingové aktivity a PR.

lenka.skultetyova@dashofer.sk

Portál eseminare.sk

Chceli by ste zmeniť alebo vylepšiť tento portál? Napíšte nám na marketing@dashofer.sk.