Webinár

WEBINÁR: Opatrenia proti COVID-19 a zmeny v pracovnom práve - Zákonník práce, BOZP a inšpekcia práce

Jedným z najvýznamnejších nástrojov na podporu podnikania sa stala novelizácia Zákonníka práce. Aké zmeny sa chystajú, aké sú schválené?

Obsahová náplň

Núdzový stav spojený so šírením koronavírusu na Slovensku je úplne novou situáciou, s ktorou sa musia popasovať nielen zamestnávatelia ale aj zamestnanci. Zákonník práce je síce stále v platnosti, ale výnimočné opatrenia spojené s krízou, ktorá tu ešte nebola, majú vplyv na pracovný život väčšiny zamestnancov.

Zmätok do situácie vnášajú aj opatrenia vlády a ústredného krízového štábu, ktorý v snahe zabrzdiť tvrdému dopadu "koronakrízy" na zamestnanosť na Slovensku, prinášajú stále nové riešenia.

Jedným z najvýznamnejších nástrojov sa stala novelizácia Zákonníka práce. 

  • Aké zmeny sa chystajú?
  • Aké zmeny sú schválené?
  • Aké sú možnosti zamestnávateľov v tejto situácii?
  • A akú zodpovednosť má zamestnávateľ?
  • Prinášame informácie a rady, ktoré vám môžu pomôcť preklenúť toto zložité obdobie

Komu je určený

Webinár je určený personalistom, mzdárom, majiteľom a konateľom firiem, všetkým záujemcom o problematiku

Časový harmonogram

ČASOVÝ HARMONOGRAM

  • : 9:00 - 11:00 - prednáška

Lektor

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.