Webinár:
WEBINÁR: Ako komunikovať s tímom v čase krízy

Základné informácie

Účastnícky poplatok: 89 - EUR bez DPH, , zahŕňa pracovné materiály v on-line forme.

Doba trvania: 9:00 - 10:30

Téma

Vo webinári „Ako komunikovať s tímom v čase krízy“ sa dozviete, akých soft oblastí sa kríza dotýka. Čo prežíva manažér a tím. Dá sa kríza vnímať ako výzva pre manažérov? Objavia sa aj pozitíva?

termín

Momentálne nemáme na výber žiaden termín. Ak máte záujem o seminár na túto tému, napíšte nám cez kontaktný formulár.

Obsahová náplň webinára

  • Ako komunikovať s tímom v čase krízy.
  • Čo prežíva manažér a tím.
  • Dá sa kríza vnímať ako výzva pre manažérov?
  • Objavia sa aj pozitíva?
  • Piliere a zásady komunikácie.
  • Akých manažérov firmy teraz potrebujú.
  • Uchopte komunikáciu s ľuďmi tak, aby bola užitočná a prospešná pre obe strany.

Máte otázky k tomuto webináru?

Radi Vám pomôžeme!

Input:

Popis

Vo webinári „Ako komunikovať s tímom v čase krízy“ sa dozviete, akých soft oblastí sa kríza dotýka. Čo prežíva manažér a tím. Dá sa kríza vnímať ako výzva pre manažérov? Objavia sa aj pozitíva? Dozviete sa o pilieroch a zásadách komunikácie, či akých manažérov firmy teraz potrebujú. Uchopíte komunikáciu s ľuďmi tak, aby bola užitočná a prospešná pre obe strany.

Kontaktná osoba

Dana Jánošíková
dana.janosikova@eseminare.sk
02/33 00 52 28

Cieľová skupina

manažérom, majiteľom, konateľom, riaditeľom, zamestnancom

Lektor

Mgr. Katarína Potúčková ACC

Mgr. Katarína Potúčková ACC

Vyštudovala psychológiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave, so zameraním na pracovnú a poradenskú psychológiu. Pracovala na HR oddeleniach v IT sektore, bankovníctve a poisťovníctve. Venovala sa recruitingu, hodnoteniu zamestnancov, motivácii a talent manažmentu. Od ukončenia medzinárodnej certifikácie v koučovaní (ACC, člen International Coach Federation) sa aktívne venuje profesionálnemu koučovaniu. Sprevádza najmä manažérov v ich osobnom rozvoji. Pomáha im nastaviť fungujúcu spoluprácu, otvorenú komunikáciu a následne ako v tíme pracovať so spätnou väzbou. 

S kolegyňou sa venuje tímovému koučovaniu so zameraním na zlepšenie komunikácie v tímoch. Je spoluautorkou workshopov vedených koučovacím spôsobom "Poďte zatočiť s burnoutom!" a "Po čom ženy na materskej túžia".

Mám muža a tri deti. Popri práci a rodine spolupracuje s Change for Slovakia (podporovateľka), s Nexteriou (guide pre Nexteria leadership academy) a je mentorkou v mentoringovom programe Wake Up pre stredoškolákov.

Časový harmonogram

WEBINÁR: 9:00 - 10:30