Seminár

Ako sa odlíšiť od konkurencie a prilákať správnych kandidátov

Jana Sliacka

Získať kvalitných zamestnancov nie je jednoduché. Viete čo je aktuálne pre možných kandidátov príťažlivé? Viete ako sa odlíšiť od konkurencie a kde hľadať nových kolegov?

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Ako sa odlíšiť od konkurencie a prilákať správnych kandidátov

Komu je určený

Školenie je určené pre recruiterov, personalistov, manažérov a všetkých záujemcov o danú problematiku.

Harmonogram školenia: Ako sa odlíšiť od konkurencie a prilákať správnych kandidátov

  • 12:30 – 13:00  registrácia účastníkov
  • 13:00 – 14:15  prednáška
  • 14:15 – 14:30  občerstvenie
  • 14:30 – 16:00  prednáška a diskusia*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Ako sa odlíšiť od konkurencie a prilákať správnych kandidátov

Jana Sliacka

V recruitingu sa pohybuje od roku 2006. Od personálneho konzultanta dospela až k pozícii projektového manažéra cvmango.com. Teraz už neobsadzuje iba dream-joby, ale hľadá riešenia ako efektívne prepájať ľudí, ktorí zvažujú kariérnu zmenu a spoločnosti, ktoré naopak, nových kolegov hľadajú.

V podcaste Očami HR sa pravidelne so svojimi hosťami venuje…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.