Seminár

Ochrana súkromia zamestnancov na pracovisku

Mgr. Zuzana Maruniakova

Školenie je zamerané na právny rámec na vytvorenie mechanizmov zaručujúcich ochranu súkromia zamestnancov pri výkone kontroly zamestnávateľa nad dodržiavaním pracovnej disciplíny zamestnancov a pri kontrole výkonu ich práce.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Ochrana súkromia zamestnancov na pracovisku

  • Úvod do problematiky
  • Kedy je zamestnávateľ oprávnený zasiahnuť do práva zamestnanca na súkromie
  • Monitorovanie zamestnancov na pracovisku
  • Monitorovanie zamestnancov vykonávajúcich prácu z domu

Komu je určený

Seminár je určený personalistom, právnikom, vedúcim zamestnancom a všetkým záujemcom o problematiku.

Harmonogram školenia: Ochrana súkromia zamestnancov na pracovisku

HARMONOGRAM:

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 11:00 - prednáška

*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Ochrana súkromia zamestnancov na pracovisku

Mgr. Zuzana Maruniakova

Samostatnému výkonu advokácie sa aktívne venuje od roku 2017. Právo si vybrala práve pre toto presvedčenie a túžbu meniť veci k lepšiemu a napomáhať tomu, aby právne problémy klientov boli spravodlivo vyriešené.

A práve z dôvodu, aby aj ostatným pomohla s prekážkami, ktoré život, a najmä ten pracovný, prináša, rozhodla sa pre prednášateľskú…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.