Seminár

Nakupujte efektívne, nie lacno

Ing. Peter Andrišin

Ako nakupovať efektívne? Ukážeme Vám na našom seminári. Seminár je zameraný na oblasť nákupu. Na seminári zistíte: Čo nakupovať? Od koho nakupovať? Ako nakupovať?

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Nakupujte efektívne, nie lacno

1. Modul: Čo nakupovať? – „metodika TCO Total Costs of Ownership – celkové náklady nákupu“, definovanie strategického nákupu, rola objednávateľa, skutočné náklady vs. plánované náklady, požadovaná vs. nutná kvalita, plánovaný vs. okamžitý nákup;

2. Modul: Od koho nakupovať? – prieskum trhu, lokálny vs. dostupné trhy, výber vhodného dodávateľa a jeho kategorizácia, hodnotenie potenciálnych a súčasných dodávateľov, integrácia dodávateľa s odberateľom;

3. Modul: Ako nakupovať? – obchodné vyjednávanie a asertivita pri vyjednávaní, princíp NAV – najlepšia, RAV – realistická a PAV – posledná alternatíva vyjednávania, ako predchádzať nedorozumeniam a získavať informácie (napr. z neverbálnych prejavov).

Komu je určený

Ideálne nákupcom vo firmách, ale na svoje si prídu aj majitelia malých a stredných firiem, finančným manažérom a ostatným manažérom, ktorí k svojej činnosti potrebujú získať materiál a služby.

Harmonogram školenia: Nakupujte efektívne, nie lacno

08:30 – 09:00 registrácia účastníkov
09:00 – 10:30 prednáška
10:30 – 10:45 prestáva
10:45 – 12:00 prednáška
12:00 – 13:00 obed
13:00 – 13:50 prednáška
13:50 – 14:00 prestáva
14:00 – 16:00 prednáška a diskusia

Lektor školenia: Nakupujte efektívne, nie lacno

Ing. Peter Andrišin

Na Slovensku úspešne budoval a pomohol firmám v problémoch transformovať sa na ziskové spoločnosti, atraktívne pre zamestnancov. V čase krízy prispel k rozvoju viacerých obchodných spoločností zmenou stratégie, zmenou procesov, zavedením controllingu a dôslednej kontroly spolu s vytvorením nových atraktívnych produktov.

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.