Seminár

Nakupujte efektívne, nie lacno

Ako nakupovať efektívne? Ukážeme Vám na našom seminári. Seminár je zameraný na oblasť nákupu. Na seminári zistíte: Čo nakupovať? Od koho nakupovať? Ako nakupovať?

Obsahová náplň

1. Modul: Čo nakupovať? – „metodika TCO Total Costs of Ownership – celkové náklady nákupu“, definovanie strategického nákupu, rola objednávateľa, skutočné náklady vs. plánované náklady, požadovaná vs. nutná kvalita, plánovaný vs. okamžitý nákup;

2. Modul: Od koho nakupovať? – prieskum trhu, lokálny vs. dostupné trhy, výber vhodného dodávateľa a jeho kategorizácia, hodnotenie potenciálnych a súčasných dodávateľov, integrácia dodávateľa s odberateľom;

3. Modul: Ako nakupovať? – obchodné vyjednávanie a asertivita pri vyjednávaní, princíp NAV – najlepšia, RAV – realistická a PAV – posledná alternatíva vyjednávania, ako predchádzať nedorozumeniam a získavať informácie (napr. z neverbálnych prejavov).

Komu je určený

Ideálne nákupcom vo firmách, ale na svoje si prídu aj majitelia malých a stredných firiem, finančným manažérom a ostatným manažérom, ktorí k svojej činnosti potrebujú získať materiál a služby.

Lektor

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.