Seminár

Vymáhanie pohľadávok z právneho pohľadu

Mgr. Zuzana Maruniakova

Školenie je zamerané na možnosti, ktoré ponúka právny poriadok pre vymoženie pohľadávok veriteľov. Zameriame sa aj na to, či sa veriteľovi vôbec oplatí pohľadávku vymáhať.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Vymáhanie pohľadávok z právneho pohľadu

  • Úvod do problematiky
  • Ako sa jednoducho a rýchlo dostať k exekučnému titulu
  • Návrh na vykonanie exekúcie
  • Oplatí sa vôbec pohľadávku vymáhať?

Komu je určený

Seminár je určený pre všetkých záujemcov o problematiku.

Harmonogram školenia: Vymáhanie pohľadávok z právneho pohľadu

HARMONOGRAM:

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 11:00 - prednáška

*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Vymáhanie pohľadávok z právneho pohľadu

Mgr. Zuzana Maruniakova

Samostatnému výkonu advokácie sa aktívne venuje od roku 2017. Právo si vybrala práve pre toto presvedčenie a túžbu meniť veci k lepšiemu a napomáhať tomu, aby právne problémy klientov boli spravodlivo vyriešené.

A práve z dôvodu, aby aj ostatným pomohla s prekážkami, ktoré život, a najmä ten pracovný, prináša, rozhodla sa pre prednášateľskú…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.