Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Ing. Tomáš Brezničan

Tomáš je spoluzakladateľom profesnej platformy MinReviu, spájajúcej overené spoločnosti a univerzity s hodnotenými zamestnancami, pričom dôraz sa kladie na jednotlivé hodnotenia a referencie. Pridelené hodnotenie poskytuje overený nástroj, umožňujúci vyhľadávať konkrétne zručnosti a úspechy zamestnancov, hodnotenia spoločností a podobne.
Rozhodnutie založiť platformu MinReviu vzišlo z aktuálnej situácie, ktorá núti zamestnancov a firmy uvažovať novým smerom, keďže bežné pracovné portály už nie sú atraktívne. Neponúkajú overené referencie firiem alebo zamestnancov. Spolu s ich tímom sa plne venuje tejto problematike a ponúka možnosť firmám napredovať, pretože práve zamestnanci a ľudský kapitál sú základom spoločností.
Predchádzajúce skúsenosti zbieral predovšetkým vo finančnom sektore na Slovensku alebo v Londýne ako Relationship manager pre ING Banku.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129