Webinár

WEBINÁR: Ako vyplniť žiadosť o príspevok pre zamestnávateľa a SZČO pre štát

Na webinári lektor prejde s účastníkmi vypísanie žiadosti o príspevok na udržanie zamestnanosti v čase vyhlásenej mimoriadnej situácie, núdzového stavu alebo výnimočného stavu v súvislosti so šírením ochorenia COVID- 19.

Obsahová náplň

  • Podpora zamestnávateľov, ktorí v čase vyhlásenia mimoriadnej situácie, núdzového núdzového alebo výnimočného stavu na základe Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZ) uzatvorili alebo zakázali prevádzky
  • Podpora samostatne zárobkovo činných osôb (SZČO), ktoré v čase vyhlásenia MS na základe Opatrenia ÚVZ uzatvorili alebo zakázali prevádzky alebo ktorým poklesli tržby
  • Podpora zamestnávateľov, ktorí udržia pracovné miesta aj v prípade prerušenia alebo obmedzenia svojej činnosti počas vyhlásenej mimoriadnej situácie.
  • Predpoklady týkajúce sa podpory SZČO, dohodárom a jednoosobovým s.r.o., ktorí od 13. 03. 2020 nemajú žiaden iný príjem.

Komu je určený

riaditeľom, konateľom, majiteľom, mzdárom

Časový harmonogram

HARMONOGRAM WEBINÁRA: 14:00 - 16:00

Lektor

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.