Seminár GPT

Umelá inteligencia na základných školách

Eva Nečasová

Počas webinára lektorka v krátkom teoretickom úvode vysvetlí základné pojmy z oblasti umelej inteligencie. V ďalšej časti predstaví vzdelávacie materiály a na konkrétnych príkladoch ukáže, ako ich zaviesť do výučby na základných školách. Ponúkne tipy na AI nástroje, ktoré môžu pomôcť pri príprave pedagógov. A v diskusii s účastníkmi otvorí, ako hovoriť so žiakmi o umelej inteligencii.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Obsahová náplň

  • Ako s deťmi hovoriť o umelej inteligencii
  • Konkrétne tipy na vzdelávacie a metodické materiály
  • Ako si pomocou AI uľahčiť prácu
  • Tipy na užitočné AI aplikácie

Komu je určený

Školenie je určené pre učiteľov, riaditeľov škôl a všetkým záujemcom o túto problematiku

Časový harmonogram

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 10:45 - prednáška
10:45 - 11:00 - prestávka
11:00 - 12:00 - prednáška


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor

Eva Nečasová

Je zakladatelka neziskové iniciativy AI dětem (umělá inteligence dětem) a stojí za metodikami Hello Ruby pro školy. Mimo vzdělávání se věnuje designu pod značkou designity.cz.

Ďalšie semináre lektora

Termíny a miesto konania

21.9.2023

ONLINE

Eva Nečasová

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.