Seminár

To ako riadite vaše zásoby a sortiment ovplyvňuje celý váš biznis

Ing. Andrej Čatajský

Viete Ako zvýšiť kontrolu a vizibilitu nad vašimi zásobami?

Každá maloobchodná a veľkoobchodná firma, ktorá chce zdravo rásť, mať variabilné a fixné náklady pod kontrolou a nedostať sa do finančných problémov, by mala efektívne riadiť zásoby a sortiment.

Školenie vám ponúkne rady a tipy, implementované v mnohých úspešných obchodno-distribučných firmách, ktoré vám pomôžu okamžite zvýšiť kontrolu a vizibilitu nad vašimi zásobami.

Ukážeme vám metódy, nástroje a procesy, vďaka ktorým už nebudete musieť neustále hasiť požiare v sklade, výpadky tovaru a generovať ležiaky a nepredajné zásoby.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: To ako riadite vaše zásoby a sortiment ovplyvňuje celý váš biznis

  • Prečo je dôležité efektívne riadiť zásoby a sortiment
  • Ako riadenie zásob a sortimentu ovplyvňuje finančný stav vašej firmy
  • Čo spôsobuje problémy v riadení zásob?
  • Ako sa týchto problémov zbaviť?
  • Riadenie zásob pomocou predpovedí spotreby verzus Buffer manažment
  • Prečo je dôležitá zvýšiť kontrolu a vizibilitu v riadení zásob a sortimentu?
  • Profesionálny softvér na riadenie zásob a sortimentu StockM
  • Rady a tipy, ktoré viete vo vašej firme hneď využiť

Workshopom vás prevedie Ing. Andrej Čatajský, Managing director spoločnosti Simplicity consulting s.r.o., v ktorej pôsobí ako certifikovaný konzultant Teórie obmedzení so zameraním na riadenie zásob a sortimentu v maloobchodných a veľkoobchodných firmách. Je členom celosvetovej organizácie TOCICO. Pomáha organizáciám riadiť zásoby a sortiment systematicky, procesne a pomocou know-how.

Komu je určený

Workshop je ideálny pre majiteľov, konateľov, vedúcich pracovníkov a nákupcov maloobchodných a veľkoobchodných spoločností, ktoré nakupujú tovar za účelom ďalšieho predaja - lokálne alebo globálne.

Harmonogram školenia: To ako riadite vaše zásoby a sortiment ovplyvňuje celý váš biznis

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: To ako riadite vaše zásoby a sortiment ovplyvňuje celý váš biznis

Ing. Andrej Čatajský

Moja cesta odvetvím logistiky a distribúcie sa začala pred 12 rokmi v Prahe. Dostal som vtedy možnosť otvoriť a viesť jednu logistickú firmu. Po niekoľkých rokoch sa k logistike a distribúcii pridalo riadenie zásob. Stal som sa spoluzakladateľom internetového obchodu, ktorá predáva eko kozmetiku a drogériu cez internet.

Asi pred 6 rokmi ma oslovil…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.