Seminár

Sabotéri v našej hlave

Ján Dubnička

Spoznajte tých, ktorí vás okrádajú o spokojný a šťastný život. Naučte sa, ako aktivovať svojho vnútorného mudrca a postaviť sa svojim sabotérom.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Sabotéri v našej hlave

Často sa snažíme ovplyvňovať veci, s ktorými nedokážeme veľa alebo nič urobiť. Veľmi málo ovplyvňujeme to, čo v našich silách je, spôsob nášho myslenia, náš vnútorný dialóg, ktorý prebieha v našej hlave, kritické hlasy, ktoré sabotujú náš úspech.

Ak chceme niečo zmeniť vo svojom vonkajšom svete, musíme začať vo svojom vnútri. Musíme najskôr zmeniť povahu myšlienok, musíme zmeniť uhol pohľadu, akým sa na veci pozeráme, musíme zmeniť spôsob, ako si interpretujeme životné okolnosti a seba v nich. Musíme zmeniť náš vnútorný dialóg a poraziť našich sabotérov.

Každý máme svoj kritický hlas, ktorý nemilosrdne hodnotí naše každodenné situácie. Keď riešime nejaký konflikt či problém, keď sa nám aktuálne nedarí alebo riešime, čo bude, hlavou sa nám preháňajú  myšlienky, ktoré majú obrovskú moc negatívne ovplyvniť naše následné pocity, rozhodnutia a jednanie.

Hlavné témy:

  • Ako fungujú vnútorné hlasy, kde je ich pôvod a aký majú dopad na kvalitu nášho života?
  • Ako rozpoznať svojich najsilnejších sabotérov?
  • Ako porozumieť svojim sabotérov a ako s nimi pracovať?
  • Ako aktivovať „mudrca“ v našej hlave?
  • Ako zmeniť vnútorného kritika na spojenca?
  • Čo je to „pozitívna inteligencia“ a ako s ňou pracovať?

Komu je určený

všetkým záujemcom o danú problematiku

Harmonogram školenia: Sabotéri v našej hlave

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Sabotéri v našej hlave

Ján Dubnička

Je komunikačný stratég, medzinárodne certifikovaný brain based coach a zakladateľ vzdelávacej spoločnosti SATISFACTORY. Venuje sa komunikačnej inteligencii a vedomej komunikácii, rozvoju lídrov a tímov. 

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.