Seminár

Personal Branding – ako budovať osobnú značku v rámci firemnej značky

Daniel Bradáč

Cieľom je poskytnúť vedúcim tímov a manažérom nástroje a poznatky na posilnenie ich vplyvu na Employer Branding a vytvorenie pozitívneho pracovného prostredia, ktoré priláka a udržiava kvalifikovaných zamestnancov.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Personal Branding – ako budovať osobnú značku v rámci firemnej značky

Prednáška sa zameriava na dôležitosť budovania a udržiavanie osobnej značky v prostredí firmy. Účastníci sa dozvedia, ako ich osobná značka môže pozitívne ovplyvniť kariéru a zároveň byť v súlade s budovaním firemnej značky.

Účastníci sa dozvedia hlavné definície a rozdiely medzi osobnou a firemnou značkou,ako definujú svoje hodnoty a zosúladia ich s firemnými hodnotami pre väčší efekt a ako silná osobná značka prispeje k pozitívnemu obrazu firmy.

Praktická časť prednášky obsahuje diskusiu na tému ako sa osobná značka môže prelínať s firemnou kultúrou a prispieť k tvorivosti a inováciám v tíme.

Prednáška je praktická a interaktívna, zameraná na riešenia a konkrétne riešenia pre jednotlivca.

Komu je určený

pre vedúcich pracovníkov, personalistov a každého, kto sa zaujíma o posilnenie značky zamestnávateľa.

Harmonogram školenia: Personal Branding – ako budovať osobnú značku v rámci firemnej značky

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Personal Branding – ako budovať osobnú značku v rámci firemnej značky

Daniel Bradáč

Daniel je expertom v oblasti budovania značiek a marketingu. Pôsobil v topmanažmente Orange, Funfón, Poštová banka, ZP Dôvera.Je majiteľom brandingovej agentúry Generations, ktorá je lídrom v brandingu, employer brandingu a budovaní firemnej kultúry. Medzi klientov agentúry Generations patria Porsche Slovakia so značkou CUPRA, OVB Allfinanz Slovensko, Viessmann Slovensko, Dachser Slovakia, Store Invent, Dovido, ALFA OMEGA ZDRAVIA, Rinee, Váš Lekár, Danfoss, CRH / Danucem, Foxconn, First Austria a ďalší.

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.