Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Mgr. Pavlína Tillová

Lektorka so špecializáciou na ochranu osobných údajov (GDPR), opatrenia proti praniu špinavých peňazí (AML), ochranu bankového tajomstva a funkcie Compliance v spoločnosti. Od polovice 90. rokov zastávala rôzne pozície na českom kapitálovom trhu. V Raiffeisenbank začínala ako licencovaná burzový maklérka, potom pôsobila na pozícii Compliance v investičná spoločnosť Pioneer Investments a v ČSOB, kde mala okrem iného ako Compliance Advisor a lektor na starosti školenie zamestnancov banky. Ďalej potom pôsobila na pozícii koncipienta v advokátskej kancelárii NWD Legal, zameranej na právo kapitálového trhu a finančných inštitúcií. V rokoch 2011-2017 zastávala funkciu právnika, Compliance a AML Managera v Penzijný spoločnosti Českej poisťovne. Súčasťou jej povinností bola tiež implementácia novej európskej legislatívy, týkajúce sa ochrany osobných údajov v koncerne Generali.

Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam v rôznych funkciách u českých aj medzinárodných finančných inštitúciách je schopná odovzdať veľmi praktický pohľad na témy spojené s legislatívnymi zmenami v danej problematike a navrhnúť opatrenia na zapracovanie týchto zmien do konkrétnej spoločnosti.

 

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129