Seminár

Komunikácia s obchodnými partnermi z iných kultúr

Eva Gáboríková

Webinár ponúka účastníkom možnosť konzultovať prípady z praxe a získať názor odborníka na medzikultúrnu konzultáciu ako pri konkrétnych situáciách poskytovať. Webinár nie je založený na prednáške ale interaktívnej forme v rámci ktorej účastníci kladú otázky a konzultant odpovedá na ich otázky. Cieľom je ponúknuť účastníkom možnosť získať odporúčania a rady ako sa na spoluprácu a rokovanie s inými kultúrami pripraviť alebo riešiť aktuálne konflikty a nedorozumenia.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Komunikácia s obchodnými partnermi z iných kultúr

Komu je určený

manažérom, konateľom, majiteľom, riaditeľom, všetkým záujemcom o problematiku

Harmonogram školenia: Komunikácia s obchodnými partnermi z iných kultúr

09:00 - 10:00 - prednáška

Lektor školenia: Komunikácia s obchodnými partnermi z iných kultúr

Eva Gáboríková

Eva Gáboríková ako konzultant a tréner vedie workshopy zamerané na pochopenie medzikultúrnych pracovných rozdielov, prekonávanie komunikačných bariér a riešenie kultúrnych konfliktov. V Európe, USA a Ázii spolupracuje s firmami, ktoré majú multikultúrne tímy a zákazníkov z rôznych kultúr. V roku 2016 a 2018 získala „Great Award“ v New Yorku ako…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.