Lektor seminárov Verlag Dashöfer

JUDr. Bronislava Krištof

Pred príchodom do Advokátskej kancelárie LAWYALTIE, s.r.o. Bronislava niekoľko rokov pôsobila ako právnik v skupine ZSE, pre ktorú poskytovala komplexné právne poradenstvo v oblasti korporátneho práva, obchodného práva, pracovného práva, práva energetiky, či pri zastupovaní v sporových konaniach. Zároveň bola zodpovedná za poskytovanie poradenstva v oblasti ochrany osobných údajov pre celú skupinu ZSE.

Bronislava poskytuje komplexné právne poradenstvo v oblasti ochrany osobných údajov, M&A, ako aj pri nastavení a realizácii korporátnych procesov a zmien. Venuje sa tiež pracovnému právu vrátane cezhraničných pracovnoprávnych vzťahov, stavebnému právu a v širokej miere obchodnému, občianskemu a mnohým odvetviam správneho práva. Klientov úspešne zastupuje v súdnych a správnych konaniach.

Bronislava sa zúčastnila viacerých due dilligence a M&A, poskytovala právne poradenstvo v oblasti práva energetiky, v rámci ktorého sa venovala najmä rozvoju elektromobility v podmienkach Slovenskej republiky. Participovala tiež na viacerých medzinárodných projektoch s európskym významom v oblasti elektromobility a digitalizácie distribučnej sústavy.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese hana.cerna@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., Oddiel: Sro, Vložka číslo: 15765/B
IČO: 35730129