Seminár

Employer Branding – intro do problematiky v 5 krokoch

Daniel Bradáč

Na workshope získate informácie o správnom postupe ako budovať Vašu značku smerom dovnútra organizácie a ako sa vyhnúť 5 najčastejším problémom – Nábor a udržanie ľudí, Stredný manažment, Procesy, Interná Komunikácia, Externá komunikácia a jej vplyv na značku.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Employer Branding – intro do problematiky v 5 krokoch

Prednáška je vhodná pre vedúcich pracovníkov, personalistov a každého, kto sa zaujíma o posilnenie značky zamestnávateľa. Je vhodná v rozličnom cykle kultúry v spoločnosti – či už začínate, alebo už máte základy, prípadne Vaša spoločnosť prechádza nejakou zmenou. Získate cenné informácie o tom, čo funguje a nefunguje na Slovenskom trhu a čo najčastejšie riešia slovenský zamestnávatelia a zamestnanci. Získate informácie o správnom postupe ako budovať Vašu značku smerom dovnútra organizácie a ako sa vyhnúť 5 najčastejším problémom – Nábor a udržanie ľudí, Stredný manažment, Procesy, Interná Komunikácia, Externá komunikácia a jej vplyv na značku. Prednáška je praktická a interaktívna, zameraná na riešenia a príklady z praxe.

Pri tomto procese je niekoľko situácií, s ktorými sa určite budú potýkať tí, ktorí ho riadia a implementujú. Prednáška obsahuje praktické riešenia pre realizáciu úspešného projektu a tiež trendy o vývoji na trhu práce z pohľadu budovania značky.

Komu je určený

pre vedúcich pracovníkov, personalistov a každého, kto sa zaujíma o posilnenie značky zamestnávateľa.

Harmonogram školenia: Employer Branding – intro do problematiky v 5 krokoch

08:30 - 09:00 - registrácia
09:00 - 10:30 - prednáška
10:30 - 10:45 - prestávka
10:45 - 12:00 - prednáška
12:00 - 13:00 - obed
13:00 - 15:00 - prednáška, diskusia


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Employer Branding – intro do problematiky v 5 krokoch

Daniel Bradáč

Daniel je expertom v oblasti budovania značiek a marketingu. Pôsobil v topmanažmente Orange, Funfón, Poštová banka, ZP Dôvera.Je majiteľom brandingovej agentúry Generations, ktorá je lídrom v brandingu, employer brandingu a budovaní firemnej kultúry. Medzi klientov agentúry Generations patria Porsche Slovakia so značkou CUPRA, OVB Allfinanz Slovensko, Viessmann Slovensko, Dachser Slovakia, Store Invent, Dovido, ALFA OMEGA ZDRAVIA, Rinee, Váš Lekár, Danfoss, CRH / Danucem, Foxconn, First Austria a ďalší.

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.