Seminár

Employer branding a hejteri

Braňo Macko

Vaši potenciálni zamestnanci vidia, ako s vami máva online hejt. Čo s tým?

Vo webinári sa pozrieme na aktuálne dáta o hejte na slovenskom Facebooku. Porozprávame sa o tom, čo robia firmy pri hejteroch nesprávne a preberieme si frameworky, ako z krotenia hejterov vyťažiť prínos pre vaše renomé. Na konci bude priestor na diskusiu a vaše otázky.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Employer branding a hejteri

Tohtoročný prieskum “Ako vnímajú Slováci hejt na Facebooku”

  • V tejto časti sa pozrieme na aktuálne dáta – čo si Slováci myslia o hejteroch, o hejtovaných firmách a o odpovediach, ktoré firmy odpisujú hejterom

Väčšinu z toho, čo ste si mysleli o hejte, ste si mysleli zle

  • Ponorenie sa do mindsetu teamu, ktorý dennodenne neutralizuje hejt pre banky, keksíky či developerov

Kedy je potrebná odpoveď od CEO a kedy stačí trpezlivo opakovať mantry?

  •  Dva kľúčové frameworky, ako pristúpiť k hejtu

Diskusia

Komu je určený

Majitelia, riaditelia firiem, HR manažéri, obchodní riaditelia

Harmonogram školenia: Employer branding a hejteri

09:30 – 10:00  registrácia účastníkov
10:00 – 11:30  prednáška


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Employer branding a hejteri

Braňo Macko

Braňo Macko je spolumajiteľ online marketingovej agentúry Ponyhouse. Marketing študoval na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, no odvtedy už pretieklo Dunajom veľa vody a dnes na svojej alma mater aj prednáša. Jeho agentúra pomáha klientom byť vidieť a počuť na internete a zároveň sa špecializuje na krotenie hejtu. Medzi jeho klientov…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.