Seminár

Budúcnosť recruitingu s CHAT GPT

Slavko Fulek

Aká je budúcnosť recruitingu? Ako aktívne využívať chat GPT pri nábore zamestnancov? Prinášame webinár nabitý inšpiráciou a príkladmi z praxe. Pripojte sa k nám a získajte náskok.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na +421 915 692 889 alebo e-mailom na hana.cerna@dashofer.sk.

Obsah školenia: Budúcnosť recruitingu s CHAT GPT

  • GPT základné informácie pre recruiterov
  • ako využiť GPT v recruitingu
  • aká je budúcnosť recruitingu a čo spôsobia nové technológie
  • ako sme my implemetovali GPT v RECRU a ako reagovali klienti na GPT
  • aké má GPT obmedzenia
  • prípadové štúdie

Komu je určený

Recruiterom, personalistom, všetkým záujemcom o problematiku

Harmonogram školenia: Budúcnosť recruitingu s CHAT GPT

09:30 – 10:00  registrácia účastníkov
10:00 – 11:30  prednáška


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor školenia: Budúcnosť recruitingu s CHAT GPT

Slavko Fulek

Od roku 2012 píšem spoločne so svojím tímom úspešný príbeh HR softvéru RECRU. Počas svojej predchádzajúcej praxe v recruitmente som neustále hľadal možnosti zefektívnenia výberového procesu. Nakoniec som sa rozhodol nájsť vlastný spôsob prostredníctvom komplexného HR softvéru. Skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov mi pomáhajú pri identifikácii…

Ďalšie semináre lektora

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.