Seminár

Ako zvládnuť osobitosti talianskej obchodnej kultúry

Eva Gáboríková

Školenie je venované rozdielom a osobitostiam talianskej obchodnej kultúry. Viete, kde robia obchodní partneri chybu pri obchodnom rokovaní s talianskymi partnermi a kolegami? Viete, ako sa kvalitne pripraviť na obchodné rokovanie?

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Obsahová náplň

  • Príklady situácií, v ktorých sa talianska obchodná kultúra líši od iných kultúr
  • Aké správanie, komunikačný štýl a prezentáciu očakávajú talianski kolegovia od svojich kolegov a obchodných partnerov
  • Kde robia obchodní partneri chyby pri obchodnom rokovaní s talianskymi partnermi a kolegami
  • Ako sa pripraviť na obchodné rokovanie a spoluprácu v projektovom tíme s talianskymi kolegami/partnermi
  • Do’s and Don’t’s talianskej kultúry
  • Najčastejšie dôvody kultúrnych nedorozumení a taktiky ako im predchádzať

Komu je určený

manažérom, konateľom, majiteľom, riaditeľom, všetkým záujemcom o problematiku

Časový harmonogram

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 10:45 - prednáška
10:45 - 11:00 - prestávka
11:00 - 12:00 - prednáška


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor

Eva Gáboríková

Eva Gáboríková ako konzultant a tréner vedie workshopy zamerané na pochopenie medzikultúrnych pracovných rozdielov, prekonávanie komunikačných bariér a riešenie kultúrnych konfliktov. V Európe, USA a Ázii spolupracuje s firmami, ktoré majú multikultúrne tímy a zákazníkov z rôznych kultúr. V roku 2016 a 2018 získala „Great Award“ v New Yorku ako…

Ďalšie semináre lektora

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.