Seminár

Ako na náročné rozhovory v online prostredí

Náročné rozhovory sú tie, v ktorých sa stretávajú odlišné názory, ide v nich o veľa, o niečo podstatné a zásadné a zapájajú sa do nich emócie. Ako viesť náročné rozhovory so svojimi ľuďmi v online prostredí? Ako na kritickú spätnú väzbu či one-to-one rozhovory online?

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Obsahová náplň

  • Každý náročný rozhovor sú vlastne tri rozhovory. Čo je dobré o nich vedieť?
  • Ako na nenásilnú komunikáciu? Aký jazyk používame?
  • Osobnostná typológia na základe kanálov vnímania a ako sa naladiť na ten správny kanál
  • Komunikačné kanály a aké máme spôsoby komunikácie
  • Komunikácia na základe osobnostného typu

Komu je určený

manažérom, konateľom, majiteľom

Časový harmonogram

Seminár bude prebiehať v termíne:

20.4.2021, 28.4.2021

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 10:45 - prednáška
10:45 - 11:00 - prestávka
11:00 - 12:30 - prednáška


*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.