Seminár

Ako mať dlhodobo úspešnú a udržateľnú spoločnosť

Odborník z praxe

Všade okolo nás sú firmy, ktoré žijú z úspechov minulosti, ale stratili zápal a odvahu na hľadanie nových a inovatívnych riešení. Nebuďte jednou z nich! Udržateľnosť už nie je len niečo naviac. Stáva sa takmer nutnosťou pri budovaní dlhodobo úspešnej a stabilnej spoločnosti. Pozývame vás na bezplatný webinár, na ktorom sa dozviete, ako mať dlhodobo úspešnú a udržateľnú spoločnosť.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Obsahová náplň

  • Ako prostredníctvom dodávateľského reťazca podporiť udržateľné poľnohospodárstvo (RSPO, Rainforest Aliance)
  • Čo sú najväčšie zdroje emisií skleníkových plynov (GHG) a ako stabilizovať ich koncentráciu, aby ste v systéme EU ETS neplatili zbytočne veľa za emisné kvóty
  • Ako znížiť spotrebu energií a ako v praxi vyzerajú implementované požiadavky normy ISO 50001:2018.

Komu je určený

všetkým záujemcom o danú problematiku

Časový harmonogram

HARMONOGRAM:

8:30 - 9:00 - registrácia
9:00 - 10:30 - prednáška

*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením seminára na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Lektor

Odborník z praxe

Seminár vedie skúsený lektor z praxe. Meno bude zverejnené pred seminárom.

Ďalšie semináre lektora

Termíny a miesto konania

K tomuto semináru nie sú v súčasnej dobe vypísané žiadne termíny. O novo vypísaných termínoch Vám radi napíšeme, pokiaľ nám necháte kontakt.

Školenie vám vieme pripraviť na mieru aj pre vašich zamestnancov a kolegov. Kontaktujte nás telefonicky na 0910 343 747 alebo e-mailom na zuzana.cmorejova@dashofer.sk.

Organizačné pokyny a faktúru vám pošleme pred termínom konania. Ceny sú uvedené bez DPH. S obchodnými podmienkami sa môžete oboznámiť tu.

!ERR No images found in //img.dashofer.sk/cif/fotogalerie/kursy/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.