Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Matej Šucha

Všetci v oblasti marketingu hľadajú ďalšiu veľkú vec - ďalší parný stroj. Niečo, čo zvýši výnosy a produktivitu 5-10 krát. Matej verí, že ďalšou veľkou vecou nebudú technológie, ale psychológia.
Matej je zakladateľom MINDWORX, jedinečnej konzultačnej spoločnosti, ktorá pomáha klientom porozumieť psychológii a behaviorálnej ekonómii v oblastiach ako marketing, predaj, HR a zmena správania.
Téme behaviorálnej ekonómie sa začal venovať už počas štúdia na Kodanskej univerzite v Dánsku a ETH Zürich vo Švajčiarsku. Po získaní skúseností v roku 2015 odišiel z podnikového sveta a plne sa venoval MINDWORX https://mindworx.net/. V súčasnosti poskytujú poradenstvo bankám, poisťovniam, telekomunikačnému priemyslu a mnohým ďalším.

Matejov posledný pokus je prvý online kurz svojho druhu: Psychológia a behaviorálna ekonómia v marketingu, kde spolupracoval s najväčšími menami z tejto oblasti - Sam Tatam a Rory Sutherland. 

V roku 2021 Matej založil globálny portál InsideBE.com zameraný na behaviorálnu ekonómiu v biznise - https://insidebe.com/

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129