Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Martina Pfuntnerová

Doposiaľ som si v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov odkrútila viac ako 8 rokov. Aktuálne vediem v personálno poradenskej spoločnosti SYNERGIE divíziu recruitment & executive search so zameraním na pozície stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z oblasti IT, výroby, logistiky,obchodu, marketingu a HR.

Klientom radím, ako získať a udržať si zamestnancov. Počas svojej praxe som stretla taktiež množstvo kandidátov, vďaka čomu dobre poznám ich motívy pre zmenu a výber budúceho zamestnávateľa. Mojou najväčšou snahou je prepájať tieto dva svety lebo nič nie je väčším zadosťučinením ako spokojný kandidát a spokojný klient.

Na ľudoch si najviac cením, ak idú naplno s dobrým úmyslom.

Vyštudovala som Ekonomickú univerzitu, ktorú som ukončila titulom PhD. Svoje doterajšie skúsenosti rada odovzdávam ďalej formou workshopov a prednášok pre študentov, HR komunitu ale aj širšiu verejnosť.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129