Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Ľubica Takáčová

20 rokov pracuje v oblasti manažérskeho vzdelávania, rozvoja tímov a celostného osobného rozvoja. Pracovala v korporátnych spoločnostiach od trénerskej po manažérsku pozíciu v projektoch s európskym pôsobením. Posledných 14 rokov rozvíja vlastnú spoločnosť Life Up, v rámci ktorej buduje s tímom skúsených profesionálov podpornú platformu pre firemné vzdelávacie programy. Študovala na Slovensku, v Nemecku, absolvovala niekoľko zahraničných študijných aj pracovných pobytov a medzinárodný koučovací výcvik ICF.

Je autorkou kreatívnych sebakoučovacích nástrojov (Selfcoaching Cards for Managers a TEAM CARDS, EMOTION CARDS), ktoré v posledných rokoch používajú koučovia, tréneri, personalisti, ale aj manažéri v 15 krajinách Európy. Podnecuje ostatných k neustálemu učeniu sa a sebarozvoju nezávisle od veku, pretože verí, že rozvoj zlepšuje kvalitu života vo všetkých oblastiach - aj od tejto filozofie sa odvíja názov spoločnosti Life Up.

Je tiež spoluzakladateľkou OZ V prúde života, ktorého cieľom je osobnostný rozvoj ľudí zo znevýhodnených skupín a spolupracujúcou členkou rakúskej koučovacej spoločnosti Haufe. Koučuje jednotlivcov, prevažne manažérov vo vyšších, strategických pozíciách a pracuje s tímami vo firemnom prostredí. Venuje sa rada skupinovému fungovaniu prírodných druhov, ktoré nám pomáhajú chápať lepšie dynamiku tímov. 

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129