Lektor seminárov Verlag Dashöfer

Dr. Ing. Milan Oleríny

Už v rokoch 1984 - 1992 pracoval pre jednu z najväčších nemeckých stavebných firiem Walter Bau, AG na projekte výstavby oceliarne. Neskôr sa podieľal na mnohých stavebných projektoch v Čechách i na Slovensku, medzi inými na prípravách projektov nákupných centier, administratívnych objektov, tlačiarní, logistických centier, škôl i na výstavbe štadiónu.

V minulosti pracoval ako konzultant na projektoch infraštruktúry ISPA na Slovensku, od roku 2010 pracuje ako expert OSN na projektoch UNDP pre výberové konania a podmienky FIDIC v strednej Ázii a na Balkáne (Bosna a Hercegovina, Čierna Hora). Autor 6 kníh o podmienkach FIDIC,  výberových konaniach, zmluvách v zahraničnej praxi a Claimovom manažmente.

Momentálne pôsobí ako stály rozhodca pri Rozhodcovskom súde pri AK a HK v Prahe. Pracuje tiež ako expert na príprave investičných projektov na základe zmluvných podmienok medzinárodnej praxe FIDIC. Venuje sa publikačnej činnosti i vzdelávaniu - vedie úspešné prednášky a semináre na tému FIDIC. Počas svojej odbornej praxe preškolil viac ako 1300 osôb.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129