Lektor seminárov Verlag Dashöfer

doc. Ing. Petr Všetečka PhD.

Certifikovaný projektový manažér podľa medzinárodných štandardov – IPMA level B® (International Project Management Association) a PRINCE2® Practitioner. Od roku 2018 pracuje ako hodnotiteľ medzinárodných certifikačných skúšok IPMA® pre Slovenskú republiku.

Je autorom originálnej anglicko-slovenskej knihy PROJEKTOVÉ MYSLENIE (PTBOK Guide, www.ptbok.com) a spoluautorom vysokoškolskej učebnice Projektový manažment. Je zakladateľom odborného portálu www.projektoveriadenie.sk a spoluautorom viacerých akreditovaných vzdelávacích programov. Je skúseným lektorom. Má vyše 20-ročnú prax pedagóga, lektora a trénera celoživotného vzdelávania a 15-ročnú manažérsku prax z rôznych riadiacich funkcií. Výsledky svojej práce publikuje v odbornej literatúre, na webe www.projektoveriadenie.sk, https://www.facebook.com/projektoveriadenie/ a na vedeckých konferenciách. V súčasnosti pracuje ako konateľ, výkonný riaditeľ, projektový manažér, lektor a konzultant vzdelávacej a poradenskej spoločnosti GARANT PARTNER PLUS, s. r. o.

Patrí medzi vyhľadávaných lektorov. Účastníci školení oceňujú najmä jeho vysokú odbornosť, schopnosť podať aj zložitú tému jednoduchou formou a vtiahnutie do problematiky, kedy prestanete vnímať čas.

Máte záujem o školenie na mieru s týmto lektorom?

Radi pre Vás pripravíme školenie na mieru s daným lektorom. Kontaktovať nás môžete na adrese zuzana.cmorejova@dashofer.sk alebo pomocou nižšie uvedeného kontaktného formuláru.

Input:

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s r. o.
Železničiarska 13, P. O. Box 323, 814 99 Bratislava
Email: info@dashofer.sk
Tel: 02/33 00 51 01

Sídlo podnikania: Železničiarska 13
Zapísaná v ORSR, odd. Sro. vl. 15765/B
IČO: 35730129