Dashöfer eNoviny Semináre Konferencie Blog
 +421 905 299 299
Videotutorial

Manažment odmeňovania

Popis

Počas kurzu Vám poskytneme historický a súčasný nový pohľad na odmeňovanie. Poskytneme Vám pohľad na odmeňovanie z pohľadu majiteľov, manažérov a zamestnancov, z pohľadu personálneho aj finančného manažéra. Poskytneme Vám návod ako odmeňovanie riadiť, nie tolerovať. Ukážeme dopad legislatívnych zmien na výšku odmien a riešenie, ako ušetriť na nákladoch na odmeny a súčasne zachovať ich výšku pre zamestnancov. Poskytneme návod, ako efektívne zostaviť rozpočet. 

Motivovaní zamestnanci sú aktívom a prinášajú firme pridanú hodnotu. Motivácia zamestnancov je odmena. Správna odmena zamestnancov motivuje. Demotivovaní zamestnanci sú pasívom firmy a prinášajú firme problémy. Nesprávna odmena demotivuje. 

Komu je určený

manažérom, ktorí vo firme riadia ľudí

Obsahová náplň

  • Odmeňovanie (história a súčasnosť, rozdielny pohľad majiteľov, manažérov a zamestnancov).
  • Riadenie odmeňovania (prečo, koho, kedy, ako).
  • Efektívne odmeňovanie (ako ušetriť na odmeňovaní 60% nákladov).
  • Rozpočet (ako ho správne zostaviť).
  • Príklady z praxe.
DátumMiestoCena  
8.6.2017Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa
11.9.2017Žilina165 EUR + DPHPrihlásiť sa
12.12.2017Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa

Lektor

Ing. Peter Andrišin

Skúsenosti s riadením firiem získal na rôznych pozíciách v medzinárodných aj slovenských firmách v priebehu viac ako 20 rokov.  Na Slovensku úspešne budoval a pomohol firmám v problémoch transformovať sa na ziskové spoločnosti atraktívne pre zamestnancov. V čase krízy prispel k rozvoju viacerých obchodných spoločností zmenou stratégie, zmenou

Časový harmonogram

  • 8.30 – 9.00  registrácia účastníkov
  • 9.00 – 11.30  prednáška
  • 11.30 – 12.30  obed
  • 12.30 – 17.00  prednáška a diskusiaOd roku 2013 sme vzdelávacou inštitúciou uchádzajúcou sa o akreditáciu programov ďalšieho vzdelávania ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením kurzu na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Táto operácia je dostupné len pre prihlásených užívateľov.
Registrujte sa tu.
Zdielať na FacebookuZdielať na TwitteruZdielať na Linked InZobraziť QR kód
This is a QR Code

Ďalšie semináre lektora: