Dashöfer eNoviny Semináre Konferencie Blog
 +421 905 299 299

INTRASTAT – aktuálne pre rok 2018 

Popis

Orientujte sa v problematike INTRASTATU!

Cieľom školenia je oboznámiť účastníkov s aktuálnou legislatívou upravujúcou oblasť INTRASTATU a s jej správnym uplatňovaním v praxi.

Získané poznatky zo školenia účastníkom zaručia správnu orientáciu v problematike a poskytnú dostatočný základ pre prácu v oblasti zostavovania štatistických hlásení  týkajúcich sa pohybu tovarov medzi členskými štátmi EÚ.

Školenie je určené osobám, ktoré  zodpovedajú za vedenie evidencií súvisiacich s pohybom tovaru, ktorý je predmetom obchodných transakcií medzi členskými štátmi EÚ.

Počas školenia Vás lektor prevedie aktuálnou legislatívou a právnymi predpismi EÚ a SR, ktoré upravujú oblasť INTRASTATU, metodikou zberu štatistických údajov, správnym postupom pri príprave štatistických hlásení.

Školenie je doplnené množstvom príkladov z praxe. Samozrejmosťou je individuálny prístup lektora ku každému zákazníkovi.

Zárukou spokojnosti je lektor Ing. Tibor Vojtko, ktorý má bohaté praktické skúsenosti a zároveň patrí medzi  vyhľadávaných odborníkov tejto problematiky.

Komu je určený

pracovníkom, ktorí vo firme zodpovedajú za vedenie evidencií súvisiacich s pohybom tovaru, ktorý je predmetom obchodných transakcií medzi členskými štátmi EÚ, alebo iným pracovníkom, ktorí zodpovedajú za zostavovanie hlásení INTRASTAT

Obsahová náplň

 • Úvod do problematiky štatistiky zahraničného obchodu.
 • Predpisy EÚ a SR upravujúce oblasť INTRASTATU.
 • Metodika zberu štatistických údajov.
 • Postup pri príprave štatistických hlásení.
 • Aplikácia na elektronickú prípravu štatistických hlásení a elektronickú komunikáciu.
 • Praktické príklady.
 • Diskusia, otázky a odpovede.
DátumMiestoCena  
19.1.2018Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa
19.3.2018Žilina165 EUR + DPHPrihlásiť sa
18.5.2018Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa
27.7.2018Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa
19.9.2018Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa
22.11.2018Bratislava165 EUR + DPHPrihlásiť sa

Na tomto seminári sa stretnete s pojmami ako

Intrastat, zahranicny obchod,

Lektor

Ing. Tibor Vojtko

V colnej správe pôsobil viac ako 20 rokov, pričom prešiel rôznymi pozíciami od radového colníka na hraničnom priechode až po funkciu riaditeľa odboru Colného riaditeľstva SR. Počas svojej praxe sa špecializoval najmä na oblasť colného dohľadu a colného konania, ale pôsobil aj v oblasti informatiky a analýzy rizika. Na medzinárodnej úrovni

Časový harmonogram

 • 8.30 – 9.00  registrácia účastníkov
 • 9.00 – 11.30  prednáška
 • 11.30 – 12.30  obed
 • 12.30 – 17.00  prednáška a diskusia


Od januára 2014 je Centrum vzdelávania členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých v Slovenskej republike.*Časový harmonogram seminára je informatívny. Vstupenku spolu s organizačnými pokynmi a zálohovou faktúrou Vám pošleme minimálne 4 pracovné dni pred uskutočnením kurzu na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Táto operácia je dostupné len pre prihlásených užívateľov.
Registrujte sa tu.
">Zdielať na FacebookuZdielať na Twitteru&summary=&source=Verlag Dashöfer: " target="_new">Zdielať na Linked InZobraziť QR kód
This is a QR Code
Referencie:

"Veľmi spokojná. P. Vojtko bol výborne pripravený, dokázal zaujať. Celú problematiku výborne vysvetlil." MP BONUSKO, s.r.o.

"Veľmi spokojná, prepojenie teórie s praxou, pútavé vysvetlovanie, veľmi dobrá orientácia v problematike." B.P.A. spol. s r.o.

"Veľmi pozitívny, napriek zlému počasiu, odchádzam s pozitívnou náladou a vedomosťami." Martinrea Slovakai Fluid Systems  s.r.o.

"Príjemný a ústretový lektor, ktorý podal komplexné informácie, osožné rady podané profesionálnym spôsobom. Som veľmi spokojná." TEXIMP, s.r.o.

"S intrastatom pracujem už rok, ale aj napriek tomu som sa na seminári naučila nové informácie, ktoré mi uľahčia prácu s INTRASTATOM." ZOS Zvolen, s.r.o.

"Veľmi podrobný rozbor aj s príkladmi. Pozitívne hodnotenie vo všetkých smeroch." BME o.z. Nováky

"Pán Vojtko bol veľmi milý, problematiku vysvetlil zaujímavo, trefne, vždy zodpovedal všetky položené otázky. Super boli aj praktické príklady." LIDL Slovenská republika v.o.s.

Ďalšie semináre lektora: