Dashöfer eNoviny Semináre Konferencie Blog
 +421 905 299 299

O nás

Vitajte v Centre vzdelávania! 

Centrum Vzdelávania 

     

Certifikát ISO 9001

Fotogaléria

Kontaktné údaje

Kontakty

Čo robíme?

  • Vďaka našim zákazníkom, nášmu odbornému tímu lektorov a firemnej filozofii sme sa mohli stať lídrami na trhu vzdelávania.
  • Preškolili sme už viac ako 15 tisíc zákazníkov, ktorých pozitívne referencie nás posúvajú stále vpred a sú pre nás motiváciou ako sa stať ešte lepšími.
  • Naše semináre sú špeciálne obsahovo pripravované práve tak, aby reflektovali na Vaše aktuálne otázky z reálnej praxe, legislatívne zmeny a predovšetkým, aby Vám pomohli vo Vašej práci a kariére.

V širokej ponuke nájdete viac ako 240 seminárov z oblasti:

Semináre si môžete pozrieť aj v našom prehľadnom katalógu, ktorý nájdete na hlavnej stránke, alebo si ho jednoducho stiahnete po kliknutí na tento odkaz.

Okrem jednodňových seminárov Vám ponúkame aj:

  • Certifikované semináre – trvajú v rozpätí 2 až 5 dní. Po úspešnom absolvovaní seminára ukončenom testom získate Certifikát celoživotného vzdelávania vydavateľstva Verlag Dashöfer, ktorý potvrdí Vaše znalosti.
  • INHOUSE semináre – ak potrebujete zaškoliť svojich zamestnancov a máte konkrétne predstavy ako, kde a kedy by to malo prebiehať, školenia šité na mieru sú pre Vás tým najvhodnejším výberom.
  • Konferencie - Spájajú úspešných ľudí, inovátorov a expertov z vybraných oblastí. Majú čo povedať, vedia inšpirovať a spoločne hľadajú návod ako všetko zvládnuť s ľahkosťou.

Naša filozofia:

Našim zákazníkom garantujeme najvyššiu kvalitu. Zásadne školíme v malých skupinách tak, aby ste mali dostatočný priestor na riešenie Vašich otázok. Školenia realizujeme s najlepšími odborníkmi – lektormi, ktorí majú nie len teoretické, ale predovšetkým praktické skúsenosti zo svojho oboru.

Samozrejmosťou sú študijné materiály, špičková organizácia, výborný obed, občerstvenie a klimatizované priestory.

Obráťte sa s dôverou na Centrum vzdelávania!

Tešíme sa na Vás na našich seminároch a konferenciách.

TEAM